0
Акція 1+1=3

Сукня з пластроном кольору марсала

  • автор: Юлія Підлубна
  • дата: 11.06.2017
4
Поділитись:

Опис


Сукня з еластичного бордового атласу на дві сторони (у пластроні за лице взяла виворіт атласу). Я шила цю сукню для клієнтки Людмили. Вона гортала мої журнали Burda і вибрала саме цю модель. Розмір у неї між 42 і 44, тому 44-ий трішечки підганяла по фігурі. Тканини пішло 2 м (хоча можна було вкластись у 1.80 м., ми значно вкоротили сукню після примірки, і крім того ще є залишок тканини). Рукав я викроїла по журналу, але не робила суцільнокроєні манжети, тому довжина вийшла довша, ніж на картинці в журналі. Найбільше часу пішло на виконання пластрону з повітряними петлями і коміром-стійкою, попередньо крок за кроком все зметувала голкою з ниткою, а потім уже під машинку. Викрійка, я вважаю, вдала. Клієнтка сукнею задоволена!

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Цікава сукня. Здається це тканина-хамелеон? Виглядає елегантно.

Дякую! Не знаю з приводу хамелеону, в магазині на ціннику було просто вказано "Атлас з еластаном".

Мені подобається "плюсова" колекція з цього номера, той випадок коли деякі викрійки хотілося б побачити і для менших розмірів.

У вас вийшла гарна, елегантна сукня, яка пасує власниці. Робота з пластроном виокнана чудово.

Дякую! Так, хотілося б мати таку викрійку і на менші розміри. По телевізору бачила білу блузу з тоненьким чорним кантом по лініям втачування пластрону і замість гудзиків - зав'язка. Захотілось і собі таку, згадала за цю викрійку, але потім побачила, що вона на плюсиків.Зараз викладу фотографію тієї блузи.

Зачекайте будь-ласка