0
Акція 1+1=3

Сукня для племінниці

  • автор: Аліна
  • дата: 09.06.2017
2
Поділитись:

Опис


Моя перша "проба пера" з викрійками Бурди - сукня для моєї 3-річної племінниці. Я лише новачок у шитті, тому робота з готовою викрійкою мене дуже приємно вразила. Це так просто і легко! Треба було трошки часу, щоб з усім розібратися, але від роботи я отримала величезне задоволення та натхнення, що з Бурдою - все можливо навіть новачку.

Тканини обрала бавовняні, оскільки полюбляю натуральні матеріали. Придбала саме стільки, скільки радить журнал, але половина залишилась - тож скоро мабуть з'явиться ще одна, але трошки менша копія цієї суконьки.

Викрійку використовувала на зріст 110 см, так щоб якраз на осінь була малючці по розміру.

+ коментувати

2 Коментарі

Аліно, приємно бачити нових майстринь на фотофорумі, вітаю!

Сукенка вийшла мила і стильна. Мені так подобаються тканини, які ви дібрали для неї - ніжні, стримані, дуже пасують одна до одної.

Абсолютно розділяю ваше враження від роботи з викрійками і інструкціями Burda. Адже сама 30 років тому саме так і вчилася з ними правильно і легко шити. Та і зараз я шию виключно по пунктах опису. Адже це так спрощує процес, не потрібно навіть задумуватися, з якого боку підійти до викрійки:)

Щоб не залишалося зайвої тканини, я зазвичай наперед перезнімаю усі деталі викрійки і роблю пробну розкладку на простирадлі, складаючи його до ширини відрізу тканини, з якої буду шити. До речі, для цього добре використовувати і листи викрійок з журналу, вони шириною близько 75 см, тобто, як удівічі складений відріз. У журналі розкладка трохи вільніша, а можна втиснутися економніше:) Трохи практичних порад на цю тему є у моєму матеріалі в Burda 5/2017 (у друкованому номері).

Олено, дякую за відгук та корисну пораду! Обов'язково нею скористаюся наступного разу :)


Зачекайте будь-ласка