0

Сукня по викрійці Burda 4/2021, № викрійки 102

  • автор: Ljolechka
  • дата: 12.07.2021
7
Поділитись:

Опис


Сукня пошита з бавовняної жатої марлівки, д.3 м, ш. 0.95 м.Тканини не залишилось зовсім, петлі зробила з тасьми, оборки усі однакової довжини, є спідничка - підклад.Я невисока, не усім  подругам подобається, але задоволена, що маю таку вільну сукню!

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

гарна та ніжна суконька, Вам личить)

Дякую, Анна! Почала шити після довгої, майже 15-річної перерви, і в котре розумію. як це класно! Бо коли приміряєш сукню в бутіку, то розумієш, шо там немає що шити...а ціни фантастичні ;-)... Ваші роботи такі бездоганні, хоч і не усі подобаються, пробачте...Але образи у Вас бомбічні !

Дякую за "бездоганнійсь і бомбічність", але це велике перебільшення. До бездоганності мені ще шити й шити... брак досвіду дається в знаки. А стосовно "бутіковських" суконь Ви цілком праві!

Така чудова та ніжна літня сукня, і від сонця прикриває, і вашу тендітність підкреслює! 

Від сукні ніби віє легкою прохолодою в спекотний день. Красива тканина і модель вам дуже пасує.

Коли прошиваєш якусь модель, то впізнаєш її з першого погляду, впадають в очі і корекції. Зміни щодо  оборок роблять Вашу сукню індивідуальною і неповторною! Вам гарно! Та куди там тім бутікам братись!

Шановні майстрині! Дякую всім за увагу до моєї сукні, не очікувала :-) Слідкую і за вашими виробами!

Хіт продажу