Сукня Золота осінь

  • автор: Татьяна Чепик
  • дата: 21.10.2018
  • складність:
7
Поділитись:

Опис


Осенний привет всем рукодельницам!!!! Давно я ничего не показывала на форуме, вот исправляюсь))) Эта модель платья мне приглянулась давно, и стимулом пошить ее стала первая встреча девочек киевского швейного клуба, которая была почти год назад. Тогда девочки решили шить красное платье и я была намерена найти красный жаккард. Но увы, мне это так и не удалось. Но очень приглянулась эта ткань и решила взять ее. Платье начала шить, но на встречу так попасть и не удалось. И платье было отложено до лучших времен. Вот что значит, когда пропадает стимул)) Осень пришла и я решила все-таки дошить свое платье и успеть сделать фотосессию, пока краски осени нас так радуют.

По модели - решила сделать рукава и отказаться от воротника горловины. Ну и не заморачиваться со шнуровкой на спине, упростила себе жизнь))) С аппликацией тоже долго думала, делать или нет, но как-то мне не очень нравилось как она в фалдах юбки терялась, отказалась и от нее.  Платьем довольна, нравиться что вышло оно что-то среднее между нарядным и повседневным)))

Спасибо за внимание!!!

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Авторська модель екстравагантна і точно не на щодень. Вам, Тетяно, вдалося створити абсолютно "носибельну" річ, не розгубивши її оригінальності і стилю. Несподіване і стильне поєднання з байкерською курткою. Як завжди - все чудово, просто як і з журналу)

Дякую, Олено, за ваш, так чітко подміченний, коментар!)))

З першого погляду мені сподобалася ця модель блакитної сукні з чорними вставками. А тепер маю ще одну ідею цієї ж моделі тільки з іншим доповненням. Дуже вишукана сукня!

Дуже дякую!!! Модель дісно варта уваги, неодмінно може зайняти місце улюбленної в гардеробі.

Тетяно, Ви на хвилі тенденцій - шкіра та тваринний принт. В сукні поєднались ніжність і агресія, що дає можливість до створення різних образів. Прекрасна робота!

Дякую, Світлана!!! Тим вона мені і подобаеться, что з нею можно гратися и сторювати різні образи.

Дуже оригінальна і стильна сукня!

Хіт продажу

Пуловер із вирізом-човником і рукавами 3/4

Один вечір – і все готово! Цей пуловер вийде навіть у новачків. Красивий акцент: плечові краї...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця міді з рельєфними швами

Завдяки розкрою за косою і рельєфним швам міді-спідниця А-силуету спадає красивими складками і...

39.90 грн.

Штани на еластичному поясі з бахромою

Штанці на еластичному поясі прикрашені з боків саморобною бахромою. ...

39.90 грн.