0
Акція 1+1=3

Зустріч "Швейних штучок" - брюки та сорочка

  • автор: Татьяна Чепик
  • дата: 12.04.2019
11
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх майстринь!

Зустріч з нашими дівчатами - завжди маленьке свято для мене, наповнене веселощами та гарним настроєм. Тому готуюсь я теж як на свято, продумовуючи свій образ. Я вирішила створити дещо новий образ, трішки не звичний для себе. Єкспериментувати я люблю! Тож вибрала пошити брюки та сорочку. На модель брюк 106 з номеру 11/2016 я довго поглядала, вона відразу сподобалася, та вагалася чи пасуватиме мені. Але поки не спробуєш, не зрозумієш. Та це була любов з першої примірки! Вони вийшли такі комфортні, стильні та оригінальні,я дуже ними задоволена. 

Тканину вибрала віскозу з поліестером, вона виявилась такою приємною на дотик, та майже не мнеться. Розмір брала найменший, 36, прийшлось трішки повозитися, щоб посадити брюки на себе, бо були на мене завеликі.

З сорочкою теж суцільний експеримент. Основу я також  брала із журналу, дуже багато вдалих моделей є, на будь-який смак. А вже її моделювала під свою задумку. Результатом я повністю задоволена.

Наш клуб існує вже рік, за цей час ми створили стільки краси власноруч, мотивуючи та надихаючи один одного. Та на майбутні зустрічі плани у нас наполеонівські!

Дякую за увагу та гарного настрою!!!!

Інші вироби користувача
+ коментувати

11 Коментарів

Коли вийшов цей номер, мені теж дуже сподобались ці брюки))) я їх одразу впізнала! Так, для себе, і не придумала з чим їх поєднати! Тобі вдався, хоч і не типовий для тебе, але стильний образ.

Надю, я теж вагалась якись час. Я люблю таке нашити, що потім важко комбінувати. Та ці брюки легко вписалися в гардероб, і теплі кофтинки, і гольф, і сорочки гарно комбінуються з ними.Так що не вагайся!))) Я від них в захваті.

Таню, вау, вау, вау! Брюки в клітинку - стильно, лаконічно, модно. Біла блузка надає святковості і вражає своїми акцентом - рукавами. Їм найвища похвала! Я вражена. Фоторяд, нібито, коротенький фільм "Подорож до Франції".

 

Додаю собі в "обране".

Дуже дякую, Олю!!!! Так приємно)))

Я влюбилась в Вашу рубашку.... )))

Приятно это слишать, Марина))) Спасибо!

Чудова ідея із сорочкою! У Вас завжди такі стильні штучки у роботах присутні, які запам'ятовуєш надовго!

Дуже дякую, Лана!!! 

Таню, комплект хочеться детально роздивлятися - стільки цікавинок) Класний, динамічний образ. Дуже сподобалося!

Дуже дякую, Олена!!!

Стильный образ!Легко,изящно,непринужденно и очень ловко по пропорциям.!