Вишиванка

  • автор: Зоя
  • дата: 25.08.2017
  • складність:
Подобається  3
Поділитись:

Опис


Вишиванку я пошила 2 роки тому, і воне не традиційна ні за кроєм, ні за візерунком, проста вишита сорочка. Моя вишиваночка, вишита бісером. Ця річ, що називається, "хочунеможу". Мені потрібна була саме вишита бісером вишиванка. З викрійкою визначилась одразу, давно вже на цю блузу поглядала. У найближчії рукодільній крамничці купила схему для вишивання хрестиком за 10 гривень і з нею вирушила на пошуки бісеру потрібних 34 відтінків, вийшло майже 200 грамів. Велике дякую продавчині бісеру, яка з азартом долучилася до підбору кольорів. Вишивала по накладній канві. Взагалі не люблю вишивати, мені нудно і нецікаво, але вишивання бісером захопило: перебираєш намистинки, рахуєш, і нехай весь світ зачекає. 

Викрійку дещо змінила,  на рукавах прибрала зайвий об'єм, не робила розріз горловини спереду. Взяла свій 36 розмір, але можна було б і 34, тому що блуза широкувата. 

+ коментувати

3 Коментарі

Зоє, неймовірна вишиванка! Така вишукана і гарна! Ви - чарівні в ній та неповторні. Які ж в нас гарні дівчата! Тішуся з Ваших фотографій.

Зоє, вітаю! Ось і дочекалася землячки на фотофорумі:) Дивлюся на задній план на фото і впізнаю рідне місто:) Це мабуть на День прапора знято? Ще не видно військової техніки.

Прекрасна вишиванка у вас вийшла. Стільки праці - як картина. 

Зі святом!

Дуже гарна викрійка і надзвичайно ніжний малюнок вишивки! 

34 відтінки?! Та у Вас витримка титанів! ))))

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Зараз переглядають

Жакет замшевий прямого крою

Цього сезону на заміну класичному блейзеру приходить замшевий жакет із запахом, вистрочений...

33.50грн.

Сукня із запахом

Плаття із запахом і з асиметричним низом і драпірованим правим полотнищем спідниці...

33.50грн.