0

Burda. Мода Plus 2/2020

Burda. Мода Plus 2/2020

У випуску:

Суперпрості моделі, які ви пошиєте за один день, і при цьому вони матимуть вигляд на всі сто завдяки ретельно продуманим деталям. Кілька новинок підвищеної складності. Все про типи фігури і поради, які фасони вибирати, щоб підкреслити достоїнства фігури.

 

УВАГА: У друкованому журналі помилка у нумерації сторінок. Сторінки 19, 20 вшиті після сторінки 22, сторінки 37, 38 розташовані після сторінки 34.

 

Усі технічні малюнки Burda

 

ЗАМОВИТИ ЖУРНАЛ

 

Викрійки у випуску

Категорії моделей:

+ коментувати

9 Коментарів

Еленa,здравствуйте!Купила сегодня этот спецвыпуск,просьба передать в типографию замечание,инструкции в журнале вложены в неправильном порядке,начинающие швеи не разберутся.

Еленa,здравствуйте!Купила сегодня этот спецвыпуск,просьба передать в типографию замечание,инструкции в журнале вложены в неправильном порядке,начинающие швеи не разберутся.

Добрий день. Дякую за інформацію! Передам у редакцію журналу.

Доброго дня. Купила журнал сьогодні - частина сторінок повторюються, а половина фото моделей- відсутня. Дуже прикро, оскільки на сайті красиві фото, то і журнал хочеться бачити таким же ж.

Добрий день. Перепрошуємо за незручності. Ми зв'яжемося з типографією і пізніше повідомимо результат перевірки і як діяти в разі придбання бракованого журналу.

Доброго дня! Я теж придбала цей номер і в ньому переплутані сторінки.

Добрий день.

На жаль, у друкованому журналі сталася помилка у порядку зшивання сторінок. Сторінки 19, 20 вшиті після сторінки 22, сторінки 37, 38 розташовані після сторінки 34. Усі сторінки присутні, проте деякі не на своїх місцях.

Редакція приносить вибачення, типографія пообіцяла надалі ретельніше перевіряти продукцію.

Оскільки журнал на скобах, ми пропонуємо вийняти сторінки і переставити їх у правильному порядку.

здравствуйте, подскажите пожалуйста когда можно будет купить выкройки.

Добрий день. На жаль, електронних викрійок із цього спецвипуску у нас не буде. Їх можна придбати лише в друкованому журналі.

Хіт продажу