0

Люблю шити 1/2020

Люблю шити 1/2020

У випуску:

Нуль навичок, стовідсоткова гарантія успіху: найкращим трендом є пошиття для себе.

Куртки-антистрес

Гарний вигляд без зусиль? Придивіться до цих курток на блискавці - їх дуже легко шити.

Top secret

Ці гарячі обновки може пошити кожна!

Зіркові хіти

Такого ще не було: спідниця-хіт на "раз-два-три"!

Ніжна спокуса

Привабливі та легкі у пошитті: неперевершені блузки і сукня.

Нам сюди!

Хочеться чогось новенького? Як щодо брюк зі складками?

На старт!

Забіг на коротку дистанцію: так легко шити ці світшоти!

 

Усі технічні малюнки Burda

 

ЗАМОВИТИ ЖУРНАЛ

 

Викрійки у випуску
Колекція: Куртки-антистрес
Колекція: Top secret
Колекція: Зіркові хіти
Колекція: Ніжна спокуса
Колекція: Нам сюди!
Колекція: На старт!
+ коментувати

7 Коментарів

Похоже, что это уже не перевод датского издания, а жаль. Хотелось чего-то новенького..., а это больше похоже на burda easy

Побачила у супермаркеті -зраділа. Подивилась-радості не стало. Цей номер схожий на ШЛБ , з гарними малюнками по виконанню моделі, але не таких цікавих як друкувались у 2019 р.

На польском сайте видела анонсы  номеров журнала "Люблю шить " за этот год. Очень ждала выхода у нас. Наконец увидела в продаже, купила и расстроилась. В супермаркете номер был запакован, посмотреть не было возможности. Шесть очень простых выкроек с вариантами. Номер представлен - как для начинающих. Этот номер соответствует польскому "Шить пошагово" для начинающих. Ввело в заблуждение не совсем корректное название журнала. Очень жаль. Скажите, пожалуйста, планируется ли у нас выпуск "полноценных журналов" "Люблю шитиь"? В Польше уже вышло два номера за этот год.

Цього року заплановані ще тільки три випуски "Люблю шити" - у такому форматі, як цей, перший його номер за цей рік.

Олено, дякую за відповідь. Щоб мати уявлення я шила декілька моделей з журналів "Люблю шити" за той рік і мені дуже сподобалось працювати з журналом, а також сподабались і самі викрійки. Саме тому мене і зацікавило питання про вихід цих журналів у цьому році. Але, нічого. Дуже багото цікавих моделей і в "Burda", які надихають і викликають бажання шити.

Очень жаль что не будет выпусков полноценных датских, там и детская мода и аксессуары интересные, и моделей 38, а не 18 -жаль...

Розчарована, я трохи не таке очікувала. Весь попередній рік виловлювала номеру нового журналу, а тут купила, відкрила і зрозуміла - не те, що я чекала. Це взагалі не той формат, що був.

Хіт продажу