0

Дитяча сумка-мішок власноруч

В цю сумку поміститься як змінне взуття для школи, так і різні знахідки під час прогулянок і мандрівок. Особливо ефектна шкіряна кайма (з-під якої визирає мереживо) і ручка.

 

Розмір сумки: 25 х 25 см

Вам знадобиться:

Габардин шириною 140 см, довжиною 25 см; залишки шкіри наппа або штучної шкіри розм. бл. 20 х 55 см; прокладка для шкіри флізелін LE420 (або флізелін G 785); мереживна тасьма шириною 1 см, довжиною 55 см; шнур товщиною бл. 7 мм, довжиною 70 см; 9 блочок з шайбами внутрішнім діаметром 9 мм; 2 заклепки; 2 півкільця з шириною перемички 2 см; текстильний клей; клейовий олівець; "чарівна" кравецька крейда.


Розкрій

Припуски на шви: по всіх швах і зрізах дати 1 см, деталі зі шкіри кроїти без припусків. 

 

З габардину: - деталь сумки довжиною 21 см, шириною 50 см - 1 кругдля днища діаметром 16 см 

 

Зі шкіри: - кайма довжиною 51 см, шириною 7 см, в готовому вигляді шириною 3,5 см - ручка загальною довжиною 110 см, шириною 4 см, в готовому вигляді шириною 2 см - стопор для шнура розм. 55 х 4 см

 

Прокладка: зміцнити прокладкою кайму і ручку.


Опис роботи

КРОК 1 Мереживну тасьму настрочити на верхній край деталі сумки. Деталь сумки лицьовим боком до лицьового боку скласти і зшити бокові зрізи. Припуски з'єднати і обметати, запрасувати на один бік. Днище лицьовим боком до лицьового боку пришити до нижніх зрізів деталі сумки. Сумку вивернути.

 

КРОК 2 Кайму скласти по вузьких сторонах на ширину 1 см, краї зшити. Кайму вкласти на припуски верхнього краю сумки, зафіксувати клейовим олівцем. Кайму скласти до ширини 3,5 см, внутрішню поверхню склеїти. Кайму з лицьового боку відстрочити в край, прихоплюючи внутрішній край. Верхній край кайми відстрочити в край.

 

КРОК 3 Посередині кайми пробити блочки: першу на відстані 2,5 см від поперечного шва кайми, інші з рівними інтервалами в 5,5 см.

 

КРОК 4 Деталі ручки зшити в одну деталь зазначеної довжини. Припуски вкласти плоско і приклеїти клейовим олівцем, довгі краї ручки загорнути до середини на ширину 1 см і приклеїти текстильним клеєм. Краї ручки відстрочити в край. На каймі навпроти шва зробити мітку "чарівною" кравецькою крейдою. Кінці ручки протягнути у півкола навколо перемичок, підвернути і вкласти по мітках на шов пришивання кайми. Закріпити кожен кінець за допомогою заклепки.

 

КРОК 5 Шнур протягнути через блочки кайми, при цьому почати з середини переднього краю між ручками, закінчити на тій же блочці. Для стопора підвернути краї довжиною 5,5 см на ширину 1 см і приклеїти. Потім підвернути вузькі краї на ширину 1,5 см, посередині деталі прострочити, прихоплюючи підвернуті краї. Шнур протягнути через отримані тунелі і кінці шнура зав'язати вузлом.

 

Фото: Андреас Баум


0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 9342 A
64.9