Жакет приталеного силуету

№ викрійки 108
33.50 грн.
Опис:

У цьому строкатому жакардовому жакеті з блискучою застібкою-блискавкою, відстроченими деталями із золотистої шкіри на пілочках, спинці і рукавах ми бачимо злиття відразу декількох стилів - етніки, року та гламуру. Його форма якнайкраще пасує невисоким жінкам.

 

Вам знадобиться:

жакардова тканина з поперечним візерунком 1,40 м шириною 145 см для всіх розмірів; натуральна шкіра золотистого кольору загальною площею бл. 5 кв.футів (1 шкура) для розміру 17 (1 кв. фут = 30 х30 см). Пластини натуральної шкіри можуть бути різного розміру і різної форми. Тому, відправляючись в магазин купувати шкіру, візьміть з собою повний комплект деталей паперової викрійки і, якщо необхідно, проконсультуйтеся у продавця з питання про витрату шкіри для жакета більшого розміру.

Штучна шкіра, в якості альтернативи, 0,50 м шириною 140 см для всіх розмірів; підкладкова тканина 1,10 м шириною 140 см; флізелін G 785; волюменфліз флізелін 248; 1 роз'ємна металева застібка-блискавка довжиною 45 см; 2 металеві застібки-блискавки довжиною по 18 см; 4 кнопки, що пробиваються; клейовий олівець (Pritt, Tesa).

Розмір: 17 - 21
Рекомендовані тканини:

жакетні тканини, що тримають форму, в комбінації з натуральної або штучною шкірою.

Рівень складності:
Подобається  0
Поділитись:
По цій викрійці пошили

Цей блок не удаляти.

Брюки зі складками

У зручних брюках зі складками біля фігурного пояса крутити педалі одне задоволення. ...

33.50грн.

Пальто відрізне по талії

Пишний комір-волан з застроченими складками - головний козир короткого відрізного пальто букле з...

33.50грн.