0

Як пошити домашню сукню з фальшивою застібкою поло

Сукня, туніка чи скромна нічна сорочка? Вирішувати вам! Цей крій з імітацією застібки поло, широкими планками низу та рукавів передбачає відразу декілька варіантів.

 

Сукня Burda 1/2021#114

 

Вам знадобиться: викрійка, поліестерова тканина 1,75 м завширшки 140 см для всіх розмірів; флізелін G 785; 3 ґудзики.

 

Рекомендовані тканини: легкі платтяні тканини.

 

План розкладки показує, як розмістити і приколоти деталі паперової викрійки на тканині.

 

1 Перед зі згином 1х

2 Спинка зі згином 1х

3 Бейка горловини переда (розкрій за косою) 1х

4 Бейка горловини спинки (розкрій за косою) 1х

5 Рукав 2х

6 Планка переда 1х

7 Планка низу переда зі згином 2х

8 Планка низу спинки зі згином 2х

9 Планка рукава 2х

 

 

1. Розкрій

Пруги тканини відвернути до середини лицьовим боком усередину. Деталі паперової викрійки 1, 2, 7 та 8 приколоти до згинів. Навколо деталей паперової викрійки розмітити за допомогою лінійки і кравецької крейди припуски: на шви і по зрізах - 1,5 см. Деталі викроїти. Тканину, що залишилася, скласти поздовж навпіл лицьовим боком усередину. Деталі паперової викрійки 5, 6 і 9 викроїти із припусками завширшки 1,5. Клапоть тканини, що залишився, розкласти лицьовим боком вгору. Приколоти деталі 3 та 4, звернувши увагу на напрям поздовжньої нитки. Деталі викроїти з припусками завширшки 1,5 см.

 

 

2. Прокладка

Деталь планки переда приколоти до флізеліну. Навколо деталі паперової викрійки олівцем накреслити припуски завширшки 1,5 см. Деталь прокладки викроїти і припрасувати з виворітного боку планки переда.

 

Повний релакс! 25 викрійок зручного трикотажного одягу для дому

 

 

3. Лінії швів і розмітка

Знову приколоти деталь паперової викрійки. Контури всіх деталей викрійки (лінії швів і низу), а також всі позначені на деталях паперової викрійки лінії і мітки перевести на виворітний бік деталей крою за допомогою зубчастого коліщатка (різця) та копіювального паперу (див. інструкцію виробника). Лінії суміщення на деталях 1 і 8 перевести на лицьовий бік деталей крою великими зметувальними стібками.

 

 

4. Планка переда

На планці переда спочатку припуск по нижньому зрізу, потім припуски по бокових зрізах запрасувати на виворітний бік. Планку приколоти до переду лініями суміщення і настрочити в край. Ґудзики пришити до планки переда за розміткою.

 

Застібка поло: швидкий спосіб

 

 

5. Нагрудні виточки

Перед скласти лицьовим боком усередину, сумістивши лінії кожної нагрудної виточки. Виточки сколоти і зшити від бокових зрізів до вершин. Біля вершин виточок кінці ниток строчок зв'язати, глибини виточок запрасувати вниз.

 

 

6. Бейки горловин

Бейки горловин переда та спинки скласти вздовж навпіл лицьовим боком назовні і припрасувати. Відкриті зрізи кожної планки пришити разом, розтягуючи, до відповідного зрізу горловини: бейку горловини переда – до переду, бійку горловини спинки – до спинки. Припуски кожного шва обметати разом, відвернути бейку вгору. Припуски швів запрасувати на перед/спинку.

 

 

7. Плечові і бокові шви

Перед накласти на спинку лицьовим боком до лицьового боку, сколоти і зшити плечові зрізи (контрольна мітка 1), далі зшити кінці бейок горловин. Так само сколоти і зшити бокові зрізи. Припуски швів обметати і розпрасувати. На ділянках із бейкою горловини припуски швів пришити вручну.

 

 

8. Планка низу

По 2 деталі планок низу переда та спинки скласти лицьовими боками і сколоти. Зшити бокові та нижні зрізи. Припуски швів зрізати близько до строчок, на ділянках округлення надрізати в кількох місцях. Планки вивернути, краї припрасувати. Відкриті верхні зрізи планок зметати.

 

Брюки для дому: 15 моделей на будь-який смак

 

 

9. Пришити планку низу

Бокові краї планки низу переда накласти на бокові краї планки низу спинки по лініях суміщення, сумістивши мітки розрізів. Планку низу переда пришити до планки низу спинки від верху до міток розрізів вручну. Планку низу пришити до нижнього зрізу сукні лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши бокові шви сукні з боковими краями планки низу переда. Припуски шва обметати разом і запрасувати вгору.

 

 

10. Шви рукавів

Рукави скласти поздовж лицьовим боком усередину. Виконати шви рукавів. Припуски швів обметати та розпрасувати.

 

Легінси на будь-який смак

 

 

11. Планки рукавів

Кінці планок рукавів зшити лицьовим боком усередину. Припуски швів розпрасувати. Планки скласти поздовж навпіл лицьовим боком назовні і припрасувати. Відкриті зрізи кожної планки пришити до нижнього зрізу рукава, сумістивши шви. Припуски шва обметати разом і запрасувати на рукав.

 

 

12. Вшити рукави

Рукави приколоти до зрізів пройм лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши поперечні мітки на рукавах і переді, а також шви рукавів із боковими швами. Поперечні мітки на окатах рукавів сумістити з плечовими швами. Рукави вметати і вшити. Припуски кожного шва зрізати близько до строчки, обметати разом і запрасувати по окату на рукав.

 

 

Викрійки домашнього одягу BURDA

 

0
Поділитись:

Хіт продажу