Як пошити повзунки для маляти

У трикотажних повзунках, які повністю закривають ніжки, вашому маленькому сонечку завжди буде тепло! В області підгузка передбачена практична застібка на кнопки, завдяки якій перевдягати малюка можна легко та швидко.

 

Повзунки Burda. Бебі 2017#2

 

Вам знадобиться: трикотажне полотно 0,60-0,65-0,70-0,75-0,80 м завширшки 140 см; флізелін G 785; готова трикотажна обкантовувальна бейка 1,00-1,20 м шириною 2 см (в готовому вигляді 1 см); 7 пробивних кнопок джерсі та спеціальний пристрій для їхньої установки; нитки для шиття та нитки для зметування.

 

Окрім того: олівець; ножиці для паперу; сантиметрова стрічка; кравецькі булавки і кравецька крейда; маркер, що зникає; ножиці для розкроювання і маленькі ножиці для рукоділля; копіювальний папір та зубчасте коліщатко для переведення викрійки; голка джерсі для швацької машини і ручна голка для шиття.

 

Рекомендовані тканини: тільки еластичні матеріали (наприклад, трикотажне полотно або ніккі).

 

Розкрій

1 Перед зі згином – 1х

2 Спинка зі згином – 1х

3 Передня частина стопи – 2х

4 Підошва – 2х

5 Обшивка крокових зрізів переду зі згином (планка застібки) – 1х

6 Припуск під застібку (планка застібки) – 1х

7 Передня обшивка (плече) – 2х

8 Задня обшивка (плече) – 2х

 

 

План розкладки показує найбільш раціональний спосіб розташування деталей паперової викрійки на трикотажному полотні. Трикотажне полотно скласти вдвічі лицьовим боком всередину, сумістивши пруги, як показано на плані розкладки. При використанні трикотажного полотна у смужку сумістити смужки.

 

Шиємо власноруч гардероб для малюка

 

1. Розкрій

Деталі паперової викрійки накласти на виворітний бік трикотажного полотна відповідно до плану розкладки і приколоти (деталі 1 і 2 – до згину). Бокові верхні кути деталей 1 і 2 (пройми) мають лежати на одній і тій самій смузі візерунку, потім сумістити смужки по бокових зрізах. Навколо деталей паперової викрійки розмітити за допомогою лінійки та кравецької крейди припуски по всіх зрізах – 1 см. По верхніх зрізах деталей 1 і 2 припуски не передбачені, оскільки зрізи окантовуються. Всі деталі викроїти по накреслених лініях.

 

 

2. Лінії швів і розмітка

Контури всіх деталей викрійки (лінії швів), а також всі позначені на деталях паперової викрійки лінії та поперечні мітки перевести на виворітний бік деталей крою за допомогою зубчастого коліщатка і копіювального паперу. Лінії суміщення на переді, а також поперечні мітки перевести на лицьовий бік деталей крою великими зметувальними стібками.

 

 

3. Прокладка

Прокладка надає трикотажному полотну стабільності. На повзунках її важливо припрасувати на ділянках, де передбачається встановити кнопки. Прокладку скласти вдвічі навпіл клейовим боком всередину. Деталі 5, 6, 7 і 8 приколоти до прокладки відповідно до малюнку, при цьому деталь 5 сумістити зі згином. Уздовж країв накреслити припуск завширшки 1 см. Деталі викроїти. Прокладку припрасувати до виворітного боку відповідних деталей крою.

 

Як працювати з клейовими прокладками

 

 

4. Робота з трикотажними полотнами

Щоб зберегти еластичність, деталі крою з трикотажних полотен зшивають спеціальним еластичним стібком або вузькою зигзагоподібною строчкою. При роботі з тонкими трикотажними полотнами рекомендується використовувати голку джерсі із округленим вістрям. При проколюванні вона розсуває нитки полотна і, таким чином, не пошкоджує його. Припуски швів обметувати зигзагоподібним стібком або на оверлоці.

 

 

5. Сколоти і зшити

Для зшивання деталі скласти лицьовим боком до лицьового боку. Щоб деталі не зсувалися під час зшивання, їх слід сколоти кравецькими булавками. Якщо голки вколоті перпендикулярно до лінії шва, можна прокласти строчку повільно, не виймаючи голок. Або голки можна видаляти по одній. Якщо ви перериваєте строчки, слід упевнитися, що голка машини залишилася у трикотажному полотні.

 

Шапки, светри, рукавиці, гольфи: в’яжемо теплі речі для дітей

 

 

6. Обшивка/перед

Зовнішній зріз обшивки крокових зрізів переду (деталь 5) обметати зигзагоподібним стібком або на оверлоці. Обшивку приколоти до крокового зрізу переду лицьовим боком до лицьового боку, потім приметати. На швацькій машини виконати строчку еластичним стібком (див. крок 4). На початку і в кінці шва виконувати закріпки декількома стібками швів «вперед голку» і «назад голку». Видалити зметувальні стібки. Припуски шва зрізати до ширини 7 мм, на ділянці округлення обережно надсікти.

 

 

7. Поставити мітки кнопок

Обшивку відвернути на виворітний бік і приметати. Край припрасувати. Маркером, що зникає, поставити мітки кнопок.

 

Family look в усій красі!

 

 

8. Припуск під застібку/спинка

Припуск під застібку скласти поздовж навпіл виворітним боком всередину. Згин припрасувати. Відкриті зрізи сколоти. Ці різи приколоти вздовж крокових зрізів спинки лицьовим боком до лицьового боку. Поперечну мітку сумістити з серединою спинки. Деталі зметати і зшити. Припуски шва зрізати до ширини 7 мм. Припуск під застібку запрасувати поверх шва, припуски швів запрасувати на спинку.

 

 

9. Установити кнопки

Перед уздовж планки застібки приколоти до припуску під застібку на спинці. На припуску під застібку поставити мітки нижніх частин кнопок так, щоб із ними збіглися мітки верхніх частин кнопок. Установити кнопки: верхні частини – на переді, нижні частини – на спинці.

 

Застібка на кнопки: надійно і непомітно

 

 

10. Передні частини стоп

Верхні частини стоп приколоти до нижніх зрізів лицьовим боком до лицьового боку. Частини стоп пришити від поперечної мітки до поперечної мітки. На початку і в кінці кожного шва виконати закріпки декількома стібками швів «вперед голку» і «назад голку». Припуски кожного шва зрізати близько до строчки і обметати разом.

 

 

11. Підошви

Підошви приколоти до нижніх зрізів спинки лицьовим боком до лицьового боку, пришити від поперечної мітки до поперечної мітки. На початку і в кінці шва виконати закріпки. Припуски швів обметати разом.

 

Маленькі радощі: 20 викрійок одягу та аксесуарів для немовлят

 

 

12. Бокові шви

Перед скласти зі спинкою лицьовими боками. Сколоти бокові зрізи, а також зрізи стоп зі зрізами підошв. Виконати бокові шви до поперечних міток, потім частини стоп пришити до підошв від поперечної мітки до поперечної мітки. На початку і в кінці кожного шва виконати закріпки. Припуски кожного шва обметати разом.

 

 

13. Обшивки/бретелі

На передніх і задніх обшивках із кожного боку обметати прямі зрізи. Обшивки приколоти до верхніх зрізів бретелей на переді і спинці та приметати.

 

 

Іграшки та аксесуари для дитячої кімнати

 

 

14. Обкантувати верхні зрізи

Готову косу бейку накласти навколо верхніх зрізів горловини і бретелей та приколоти. Ширина половинок бейки всередині і зовні має бути однаковою. При пришиванні бейки строчку почати на відстані 1 см перед боковим швом, кінець бейки підвернути і накласти на початок бейки.

 

 

15. Кнопки/бретелі

На задніх бретелях маркером, що зникає, поставити мітки верхніх частин кнопок, як зазначено на деталі паперової викрійки (деталь 2). Задні бретелі приколоти до передніх бретелей по лініях суміщення. На передніх бретелях поставити мітки нижніх частин кнопок. Установити кнопки.

 

 

Готово!

 

 

 

Комбінезон Каталог Burda 1/2014#9434 A

 

Комбінезон Каталог Burda 1/2020#9299 A

 

Комбінезон Каталог Burda 1/2020#9299 B

 

Комбінезон Каталог Burda 1/2016#9384 C

 

Комбінезон Burda 9/2020#129

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Кардиган оверсайз із в’язаного полотна

Цього разу він сама елегантність! Глибокий виріз і планка застібки візуально витягують силует....

49.9 грн.

Зараз переглядають

Накидка без рукавів

У неї можна закутатися, як в затишний домашній плед... Простора накидка з отворами для рук...

0 грн.

Сукня коктейльна в стилі 20-х

На оксамитову сукню прямого силуету нашитий прямокутник зі сріблястих паєток. Бретелі і оборка...

49.9 грн.