0

Як пошити спідницю з тканини букле

Оригінальні ґудзики і тонке букле нагадують про паризькі модні подіуми. У поєднанні з повітряною блузкою чи базовим пуловером спідниця міні набуде досить повсякденного характеру.

 

Спідниця Burda 4/2024#119

 

Вам знадобиться: тканина букле 1,20 м завширшки 140 см для всіх розмірів; підкладкова тканина 0,65 м завширшки 140 см; флізелін для припрасування; 7 ґудзиків.

 

Рекомендовані тканини: спідничні тканини від легких до сердньоважких.

 

 

Розкрій

 

З тканини букле:

1 Переднє полотнище 2х

2 Заднє полотнище зі згином 1х

3 Планка застібки 2х

4 Клапан 4х

5 Передня деталь обшивки верхнього зрізу 2х

6 Задня деталь обшивки верхнього зрізу

 

З підкладкової тканини:

Деталі 1 і 2

 

 

Припуски: на шви і по зрізах – 1,5 см, на підгин низу 4 см. Деталі підкладки викроїти з припусками на шви і підгин низу завширшки 1,5 см.

 

Прокладку припрасувати до деталей 3, 4 (2х), 5 і 6 з виворітного боку.

 

Модель з обкладинки Burda Style 2/2023: сукня з букле

 

Пошиття

 

1. Виточки

Полотнища спідниці скласти лицьовим боком усередину, сумістивши лінії кожної виточки. Виточки сколоти і зшити. Біля вершин виточок кінці ниток строчки зв’язати.

 

Глибини виточок запрасувати до ліній середини переду і спинки. Глибинку середньої виточки заднього полотнища запрасувати в один бік.

 

 

2. Бокові шви/підгин низу

Передні полотнища спідниці накласти на заднє полотнище лицьовим боком до лицьового боку, сколоти і зшити бокові зрізи. Припуски швів обметати і розпрасувати.

 

Припуск на підгин низу обметати, запрасувати на виворітний бік і приколоти. Нижній край спідниці вистрочити на відстані 3,5 см, закріплюючи припуск.

 

7 способів обробки низу виробу

 

 

3. Клапани

Дубльовані прокладкою деталі клапанів скласти з недубльованими прокладкою деталями лицьовим боком до лицьового боку, зрізи зшити, як показано на малюнку. Припуски швів зрізати близько до строчок, на ділянках округлення надсікти.

 

Клапани вивернути, припрасувати. Припуски по зрізах пришивання клапанів зрізати до ширини по 5 мм і обметати. На клапанах обметати петлі по розмітці.

 

Клапани приколоти до передніх полотнищ спідниці та пришити. Га початку і в кінці строчок виконати закріпки. Клапани запрасувати вниз, кінці клапанів пришити вручну з виворітного боку нижче шва пришивання потайними стібками.

 

 

4. Підкладка

На передніх і задньому полотнищах підкладки зшити виточки. Виконати бокові шви, припуски швів запрасувати на заднє полотнище. Припуск на підгин низу зрізати. Ніжній зріз підкладки запрасувати на виворітний бік на ширину 2 см, підігнути і застрочити. Спідницю і підкладку скласти виворітними боками, верхні та передні зрізи зметати.

 

 

5. Обшивка верхнього зрізу

Задні деталі обшивки верхнього зрізу скласти лицьовими боками, зшити середні зрізи. Припуски шва розпрасувати. Передні деталі обшивки накласти на задню деталь лицьовим боком до лицьового боку, зшити бокові зрізи. Припуски швів розпрасувати, нижній зріз обшивки обметати.

 

Як пришити пояс до спідниці: промисловий спосіб

 

 

6. Пришити обшивку

Обшивку приколоти до верхнього зрізу спідниці лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши бокові шви. Задній середній шов обшивки сумістити із середньою виточкою заднього полотнища. Обшивку пришити.

 

 

Припуски шва зрізати близько до строчки, запрасувати на обшивку і настрочити вздовж шва.

 

 

7. Закінчити обробку верхнього зрізу

Обшивку відігнути на виворітний бік, край виметати, припрасувати. Нижній зріз обшивки пришити вручну до припусків бокових швів і глибин виточок.

 

 

8. Планки застібки

Планки приколоти і пришити до поздовжніх зрізів передніх полотнищ спідниці лицьовим боком до лицьового боку. Припуски на кінцях планок виступають. Планки пришити.

 

Припуски швів зрізати близько до строчок і запрасувати на планки. Припуски по інших поздовжніх зрізах планок запрасувати на виворітний бік.

 

Планки скласти по лініях згинів лицьовим боком усередину. На кінцях планок зшити короткі зрізи. Припуски швів зрізати близько до строчок, на кутах – навскіс.

 

Твід & букле: ультрамодна класика!

 

 

9. Закінчити обробку планок застібки

Планки вивернути, припрасувати. Внутрішні запрасовані зрізи планок приметати поверх швів пришивання. З лицьового боку планки вистрочити вздовж швів пришивання близько до швів, закріплюючи внутрішні зрізи. Згини планок вистрочити по краю.

 

 

На правій планці застібки обметати поздовжні петлі по розмітці. Довжина петель залежить від розміру ґудзиків. Ґудзики пришити до лівої планки.

 

 

10. Ґудзики/клапани

До спідниці пришити ґудзики відповідно до петель на клапанах.

 

 

Французький шик: представляємо спідницю А-силуету з тканини букле та з декоративними ґудзиками.

 

Спідниця Burda 1/2024#112

 

Передні складки цієї спідниці акцентовані зверху контрастними ґудзиками. У бокових швах передбачені кишені.

 

Спідниця Burda 5/2020#110 A

 

Коротка спідниця-олівець без пояса і з наскрізною застібкою матиме чудовий вигляд і в офісі, і в більш неформальному середовищі.

 

Спідниця Каталог Burda 1/2014#6902 A

 

Шарман! Пошита з тканини букле, наша злегка розкльошена спідниця випромінює справжню французьку чарівність. І навіть металеві кнопки наскрізної застібки спереду не заважають цьому враженню. Модель виконується без пояса, але завдяки рельєфним швам бездоганно сидить на фігурі.

 

Спідниця Burda. Шити легко та швидко 3/2019#5 A

 

Усі моделі спідниць Burda із тканини букле

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 101
69.9грн