Тонка талія: як правильно скоригувати викрійку

Який би розмір одягу ми не носили, достатня різниця між обхватами талії і стегон робить фігуру жіночною і витонченою. Тонка талія – це, напевне, мрія кожної жінки, але при пошитті одягу іноді може виникнути потреба трохи скоригувати журнальну викрійку.

 

Спідниця 102 Burda 8/2017

 

Якщо у вас обхват талії на 4 см відрізняється від табличної мірки, ви можете виправити викрійку шляхом внесення у бокові зрізи переду і спинки на рівні талії чверті величини необхідної поправки.

 

Якщо різність мірок дорівнює 5-7 см, виправте викрійку так: на переді і спинці зменшіть ширину талії на 0,75-1 см біля обох бокових зрізів до лінії стегон. В сумі це складе 3-4 см Надлишок ширини, що залишився, рівномірно розподіліть між виточками.

 

Різність мірок у 8 см і більше компенсується додатковими виточками таким чином. На висоті стегон (бл. 20 см нижче талії) накресліть лінію. Точно під прямим кутом до цієї лінії накресліть допоміжні лінії для нових виточок.

 

 

Колишню виточку на задньому полотнищі спідниці перенесіть на лінію, розташовану ближче до бокового зрізу. Розрахуйте глибину нових виточок, різність мірок розділіть на 2. Глибина виточок на задньому полотнищі складе 2/3 цієї величини, на передньому полотнищі – 1/3.

 

При різності мірок у 9 см глибина додаткової задньої виточки складе 3 см, а передньої – 1,5 см. З обох боків від додаткових лінії накресліть потім нові виточки на бл. 2-3 см коротші за наявні.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня-сорочка з довгими рукавами і оборками

Милий принт, пишна спідниця з каскадом оборок і бантик біля горловини – ця сукня змусить сильніше...

49.95грн.

Зараз переглядають

Жакет з рукавами реглан

У холодні дні вас зігріє м'який довгий жакет з рукавами реглан, планками уздовж горловини, бортів...

33.50грн.

Сукня зі спідницею тюльпан

Ліф, що облягає, спідниця-тюльпан... Це мереживне плаття довжиною до колін покликане підкреслити...

33.50грн.