0
Акція 1+1=3

Перша примірка спідниці: виправляємо недоліки

Якщо ви шиєте спідницю вперше, а фігура має особливості, які трохи відхиляються від стандартних мірок у викрійках Burda, при першій примірці ви можете виявити незначні дефекти посадки виробу на фігурі. Не засмучуйтеся! Ідеальних фігур немає, а ситуацію з недоліками посадки спідниці можна виправити, дотримуючись наших порад.

 

Спідниця 115 A Burda 2/2016

 

Краї шліци на задньому полотнищі спідниці розходяться

Цей дефект може мати дві причини: у вас або пласкі сідниці, або увігнутий поперек. В обох випадках спідниця ззаду трохи провисає. Надлишок довжини заколіть в шов пришивання пояса у вигляді поперечної складки, що звужується до бокового шва. Через це пояс буде пришиватися, відповідно, нижче. Викрійку змініть так, як пояснювалося у статті «Стрункий стан на викрійці».

 

 

 

Перша примірка. Частина 1

 

Спереду спідниця коротша, ніж ззаду

Якщо бокові шви спідниці нахилені вперед, причина в наступному: у вас увігнутий поперек або невеликий живіт. В обох випадках необхідно випустити припуск переднього полотнища біля шва пришивання пояса, зменшуючи цю надбавку до бокових швів. Якщо припуск біля верхнього зрізу недостатній, ви можете додатково підняти посередині заднє полотнище спідниці. 

 

 

 

Перша примірка. Частина 2

 

Ззаду спідниця коротша, ніж спереду

Якщо бокові шви спідниці відхилені назад, то тут зворотний випадок. Ваша фігура злегка нахилена вперед, а сідниці «стирчать». Переднє полотнище потрібно вкоротити, прибравши зайву довжину посередині і звівши убавки нанівець до бокових швів. У той час як заднє полотнище потрібно трохи видовжити.

 

 

 

Перша примірка. Частина 3

 

0
Поділитись:

Зараз переглядають

Зачекайте будь-ласка