Як підігнати по фігурі викрійку комбінезона з запахом

Щоб комбінезон радував вас, він має бути скроєний з урахуванням особливостей саме вашої фігури. Тут ми покажемо, як підігнати викрійку під індивідуальні параметри.

 

1. Правильні пропорції

Бездоганна посадка особливо важлива для комбінезонів. Викрійки Burda відповідають зросту 168 см. Якщо ваш зріст менше або більше цього значення або ж якщо у вас довгий або короткий тулуб (або ноги), тоді викрійку комбінезона перед розкроєм необхідно буде вкоротити або видовжити.

 

Значення розміру. Знімаємо мірки

 

Виміряйте свою довжину переду до талії, довжину спини, довжину бокового шва без пояса (див. таблиці розмірів Burda). Порівняйте ваші значення цих трьох мірок із наведеними у таблиці (для вашого розміру Burda). На отриману різницю і потрібно буде вкоротити/видовжити викрійку.

 

Комбінезон Burda. Мода плюс 1/2020#413

 

2. Коригування ліфа переду і обшивки горловини переду / мірка – довжина переду до талії

У комбінезонів простого крою змінити верхню частину (ліф) зовсім нескладно. У моделі в нашому прикладі на правій деталі ліфа переду є складки. В цьому разі для коригування накреслити косу допоміжну лінію, а також лінію середини переду на обох деталях ліфа переду і на обшивці горловини переду. Потім усі деталі розрізати по косій допоміжній лінії.

 

Як правильно коригувати викрійку на зріст

 

 

 

3. Видовжити (вкоротити) ліф переду і обшивку горловини переду

Тепер розрізані частини деталей ліфа переду і обшивки горловини переду розсунути (або зсунути) на стільки сантиметрів, скільки становить різниця між вашою міркою довжини переду до талії і табличною.

 

Два в одному: 20 викрійок стильних комбінезонів на літо

 

Під розсунуті частини кожної деталі підклеїти досить великий аркуш паперу. Далі накреслити нові лінії бокових зрізів і зрізів горловини, нові контури обшивки. Лінії зрізів горловини на лівій і правій деталях ліфа мають бути однаковими.

 

 

4. Коригування ліфа спинки / мірка – довжина спини

Визначити різницю між вашою міркою довжини спини і табличною, накреслити допоміжну лінію перпендикулярно до напряму поздовжньої нитки. Викрійку ліфа спинки розрізати по допоміжній лінії, частини деталі розсунути/зсунути.

 

Вузькі або широкі плечі: як змінити викрійку

 

Накреслити нову лінію бокового зрізу (увага: ця лінія повинна бути такої ж довжини, що і бокові зрізи у деталей ліфа переду - без урахування виточок). Щоб точно переконатися, що коригування викрійки зроблене правильно, радимо спочатку пошити по ній пробний комбінезон.

 

 

 

5. Коригування брюк / мірка – довжина бокового шва без пояса

Для того, щоб видовжити/вкоротити викрійки передньої і задньої половинок брюк, потрібно розрізати викрійки по горизонтальних лініях і додати або прибрати необхідні сантиметри (див. п.3). При цьому різницю значень між вашою міркою довжини бокового шва без пояса і табличною розділити навпіл і зробити коригування викрійок по двох лініях, показаних на малюнках.

 

Подивіться, як сидять! Коригуємо брюки

 

 

 

6. Припуски на шви

На всіх деталях для брюк при розкрої дати досить широкі (бл. 3 см) припуски по верхніх зрізах (шов талії), щоб за необхідності додати потрібну довжину у верхній частині брюк. Порада: при примірці комбінезона перевірте довжину і зручність моделі в положенні сидячи.

 

Припуски на шви

 

Ще більше яскравих моделей та оригінальних ідей в журналі Burda. Мода Plus 1/2020!

 

 
Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Міні-спідниця з металевим декором

Стрічка з блочками уздовж V-образного вирізу горловини надає романтичному топу з драпіровками в...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Жакет оксамитовий з баскою

Вишита тасьма надає оксамитовому жакету фольклорної нотки. ...

39.90 грн.

Брюки вельветові зі шкіряними вставками

Ясно без слів: вельветові брюки зі шкіряними планками на штанинах дозволять вам іти в ногу з...

39.90 грн.