Як правильно коригувати викрійку на зріст

Ваш зріст нижчий або вищий за середній? Стандартні викрійки Burda призначені для жінок зростом 168 см. Якщо ви нижче або вище, для того, щоб виправити викрійку, недостатньо просто змінити довжину виробу. На прикладі декількох моделей ми покажемо, як змінювати викрійки пропорційно вашому зросту.

 

Необхідною умовою успіху є відповідність вибраної викрійки вашому обхвату грудей, у спідниць і брюк - обхвату стегон. На схемах пунктирними лініями позначені місця, де слід подовжувати або вкорочувати деталі викрійки. Остаточно виправити довжину викрійки можна, опускаючи або, відповідно, піднімаючи лінію низу. При зміні пройми подовжують/вкорочують окат рукава. У рукавів із невисоким окатом, не змінюючи висоту оката, звужують (розширюють) рукав біля лінії оката. До нижнього краю звуження (розширення) сходить нанівець.

 

 

Брюки вкорочують (подовжують) по верхній поперечній лінії на 1 см. По половині різниці довжини, що залишилася, припадає на лінію вище коліна і на лінію нижче коліна.

 

Подивіться, як сидять! Коригуємо брюки

 

 

Якщо ваш зріст 160 см або 176 см і ваші мірки збігаються з мірками нашої таблиці для маленького і великого зросту, то зменшуйте або збільшуйте деталі викрійок по поперечних пунктирних лініях на зазначене на рисунках число сантиметрів. Якщо ваші мірки трохи менші/більші за табличні або дуже відрізняються від них, то визначити величину, на яку слід подовжити або вкоротити деталь, ви маєте самостійно.

 

Тонка талія: як правильно скоригувати викрійку

 


Запам'ятайте основне правило: завжди вкорочуйте або подовжуйте викрійку, розподіляючи по половині різниці мірок між лініями, проведеними на рівнях половини висоти пройми і половини відстані від пройми до талії. Найкраще прикласти викрійку до себе, стоячи перед дзеркалом. З першого погляду буде видно, де і наскільки потрібно її змінити.


 

Коригування викрійки на опуклий живіт

 

Як подовжити деталі викрійки

Розріжте деталь викрійки по пунктирній лінії. Підклейте під один край смужку паперу. Накресліть на смужці лінію суміщення паралельно краю на відстані, рівній величині, на яку ви хочете подовжити деталь.  Потім приклейте іншу половину деталі, сумістивши зріз із лінією суміщення. Так само збільште довжину викрійки уздовж інших пунктирних ліній. Щоб частини деталі не змістилися перед розрізанням, розмітьте на ній лінію під прямим кутом до пунктирних ліній. При склеюванні простежте за суміщенням цієї лінії. «Сходинки», що  утворилися на бокових зрізах, вирівняйте за допомогою олівця і лінійки.

 

Наші переваги.Змінення лекал у зоні бюсту

 

 

Як вкоротити деталі викрійки

Вище або нижче пунктирної лінії проведіть другу лінію на відстані, рівній величині, на яку ви хочете вкоротити деталь. Потім складіть деталь так, щоб ці дві лінії сумістилися.

 

 

Ці групи розмірів відрізняються тільки зростом, мірки обхватів у них однакові. Стандартні розміри розраховані на зріст 168 см, розміри для невисоких - на зріст 160 см, розміри для високих - на зріст 176 см.

 

Розміри за однакових обхватів грудей, талії і стегон

 

нормальний зріст               36    38    40    42    44    46    48    50    52

маленький зріст                  18    19    20    21    22    23    24    25    26

великий зріст                       72    76    80    84    88    92    96   100   104

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Зараз переглядають

Сукня міні з куліскою на талії

Для тих, кому «диких» принтів ніколи не буває забагато, пропонуємо міні-сукню, що поєднує різні...

44.95грн.

Сукня з ефектом запаху і топ на бретелях

Завдяки ефекту запаху глибокий виріз у трикотажного плаття з суцільнокроєними рукавами здається...

33.50грн.