0

Подивіться, як сидять! Коригуємо брюки

Це класичне питання, яке найчастіше задається в примірювальній кабінці магазина, має особливе значення, адже тільки ідеальна форма і посадка брюк дарують насолоду при їх носінні. У цьому розділі ви знайдете все, що потрібно для оптимальної підгонки викрійки по вашій фігурі.

 

 

При шитті сукні легше домогтися успіху, ніж при шитті брюк. Всі фігури відрізняються не тільки розмірами, а й поставою. Навіть якщо ваші мірки точно відповідають міркам з таблиці і контрольним міркам, знятим з викрійки, пошити брюки, які добре сидять, нелегко. Нижче ми покажемо вам, як виправити вже пошиті брюки і викрійку брюк, враховуючи особливості фігури і постави.

 

Виправлення, пов'язані з мірками фігури

 

Довжина: якщо ваш зріст більше або менше зазначеного в таблиці, відповідно видовжіть або укоротіть викрійку вашого розміру.

Обхват: якщо ваші мірки обхвату стегон або талії не точно відповідають табличним, внесіть виправлення у викрійку.

Висота сидіння - це контрольна мірка, і в таблиці вона не наводиться. Виміряйте вашу висоту сидіння по фігурі.  На викрійці задньої половинки брюк накресліть допоміжну лінію під прямим кутом до лінії напряму поздовжньої нитки через найглибшу точку середнього шва. Від цієї лінії вгору виміряйте висоту сидіння (1).

 


ВАЖЛИВО: висота сидіння може змінюватися в залежності від моделі. Тільки у щільно прилеглих брюк середній шов теж прилягає до тіла. У брюк зі складками на поясі і у дуже широких брюк, наприклад у спортивних, середній шов робиться більш-менш глибоким, тому виміряна по викрійці висота сидіння повинна бути трохи більшою, ніж у фігури.


 

Мірку висоти сидіння ви можете перевірити і по-іншому. Склейте деталі викрійки брюк по кроковому шву і прикладіть до своєї фігури. Якщо висота сидіння занадто коротка, розріжте викрійки передньої і задньої половинок брюк на відстані бл. 15 см нижче лінії талії в поперечному напрямі і рівномірно додайте відсутню довжину (2).

 

Якщо висота сидіння занадто довга, закладіть надлишок у рівномірну поперечну складку на висоті стегна (3).

Обхват верхньої частини ноги - це важлива контрольна мірка для облягаючих брюк або в тому випадку, якщо у вас дуже широка верхня частина ноги. Обхват верхньої частини ноги вимірюється на викрійці трохи нижче середнього шва.

Основне правило: мірка по фігурі плюс 4 см. Якщо не вистачає менше 1,5 см, то відсутню величину додають тільки до крокового шву на задній половинці брюк, зводячи прибавку нанівець біля коліна (4). Якщо різниця обхватів більше 1,5 см, можна зробити прибавки ще й біля бокових швів або, якщо у вас стегна сильно виступають вперед, змініть викрійку.

 

Зметані зрізи можуть розтягнутися. Виправлення буде більш точним, якщо до примірки зшити зріз

на машині, встановивши велику довжину стібка.

1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

  Дякую за статтю! Дуже корисні поради. При пошитті брюк частенько трапляється, що "не сидять" як треба. 

Хіт продажу