0

Синтетичний пух – ідеальний утеплювач для зимового одягу

Давно минули часи, коли для утеплення одягу магазини пропонували один, а в кращому випадку два види утеплювачів. Сучасна мода диктує свої умови: одяг має бути легким, зручним і потрібного нам об’єму.

 

Все більше відомих брендів з етичних міркувань відмовляються від сировини тваринного походження і надають перевагу у виробництві зимового одягу штучному хутру як альтернативі натуральному. Для створення стильного об’ємного пуховика ми рекомендуємо український якісний утеплювач Синтетичний пух by K.tex. І маємо на його користь 7 вагомих аргументів:

 

  • Ідеальна теплоізоляція
  • Супер-об’єм
  • Швидке відновлення форми
  • Екологічність
  • Гіпоалергенність
  • Довговічність
  • Догляд в домашніх умовах
  • Доступна ціна

 

Усе ще вагаєтеся, чи зможете власноруч пошити справжній пуховик? Пропонуємо моделі Burda, які найкраще підходять для створення модної зимової речі, утепленої легким і об’ємним Синтетичним пухом by K.tex. Для виготовлення пуховиків на кожен день виробник рекомендує використовувати щільності від 200 г/м2. Але враховуючи верхній матеріал і конкретну модель, ви можете вибрати один із дев’яти запропонованих форматів щільності – від 80 до 300 г/м2.

 

Пуховик-ковдра з капюшоном

Варто вдягнути цей довгий пуховик-ковдру з капюшоном і жодні морози не страшні! Адже Синтетичний пух by K.tex зберігає тепло за температури повітря до - 30 °С при швидкості вітру до 15 м/с. В такій теплій і ультрамодній речі хоч на прогулянку містом, а хоч і на заміський вікенд.

 

 

Елегантне пальто з шалевим коміром

Ідеальна модель для створення більш витонченого варіанта пуховика-ковдри. Просторий крій і мінімум деталей дозволяють з легкістю утеплити це пальто Синтетичним пухом by K.tex.

 

 

Дитяче пальто-пуховик з капюшоном

Щільна нейлонова тканина верху пальта надійно захищає від вітру і вологи. Синтетичний пух by K.tex підсилює цей ефект і огортає ніжним теплом. І не турбуйтеся про догляд - за правильного режиму прання, сушіння і прасування такий пуховик надовго зберігає свої первинні властивості.

 

 

Ковдра-конверт для малюка

У затишно складеному конверті, утепленому Синтетичним пухом by K.tex, ваш малюк спатиме спокійно навіть під час зимової прогулянки. Утеплювач добре пропускає повітря, зберігаючи комфортний мікроклімат без «парникового» ефекту. І що не менш важливо – є гіпоалергенним і абсолютно безпечним для пошиття дитячого одягу.

 

 

Гарантія якості

Український виробник K.tex піклується про своїх клієнтів і споживачів, серед яких багато вітчизняних та іноземних брендів, і гарантує високу якість своєї продукції.

 

 

0
Поділитись:

Хіт продажу