Усі необхідні види стрічок для шиття

Вони відрізняються одна від одної за фактурою, шириною і кольором. Ми покажемо найнеобхідніші в шитті стрічки, тасьму, готові бейки і розповімо про їх призначення.

 

 

ГОТОВА КОСА БЕЙКА

З припусками, складена вдвічі.

У цієї бейки припуски по поздовжніх боках вже запрасовані. Вона відмінно підходить для окантовки зоакруглених зрізів, тому що за рахунок косого напряму нитки краще приймає потрібну форму.

 

КОСА БЕЙКА

З її допомогою можна виконати підгин на брюках, одночасно їх видовжуючи (фальшивий нижній край). Косу бейку також використовують для окантовки зрізів.

 

СТРІЧКА З ТАФТИ

Красива щільна стрічка з синтетичних волокон використовується для декоративних цілей, а також для створення модних аксесуарів, наприклад штучних квітів.

 

КАНТ

Часто є елементом прикраси, наприклад, країв лацканів. Потовщена частина канта утворюється за рахунок вкладеного у згин шнура.

 

 

 

РЕПСОВА СТРІЧКА

Вона міцна і добре тримає форму за рахунок широких рубчиків. Незамінна для обробки нижніх зрізів брюк, у якості капелюхової стрічки або пояса для спідниць.

 

ДЕКОРАТИВНА ЕЛАСТИЧНА СТРІЧКА

Виконана з синтетичного волокна, вона стане в пригоді при пошитті і обробці виробів з еластичних матеріалів, наприклад трикотажних пуловерів і білизни.

 

ДВОБІЧНА АТЛАСНА СТРІЧКА

Завдяки блискучій поверхні з обох боків ця стрічка може грати декоративну роль. Наприклад, вона ефектно прикрасить весільну сукню.

 

САРЖЕВА СТРІЧКА

Найчастіше виробляється з бавовняних ниток. Ця гнучка, міцна стрічка може грати роль ручок, зав'язок або використовуватися у якості швейної стрічки.

 

ШЕРСТЯНИЙ ГАЛУН 

Із запрасованими краями. Це типовий елемент оздоблення одягу в національному стилі. Він найкращим чином підходить для окантовки зрізів виробів з товстих тканин.

 

БАВОВНЯНА ТАСЬМА

У порівнянні з іншими вона має найширше застосування. Тасьма дуже міцна, чудово витримує кип'ятіння, тому ідеально підходить для виготовлення вішалок у рушників і для зміцнення швів.

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Блуза А-силуэта рубашечного кроя

Шелковая блуза А-силуэта с воротником-стойкой имеет оптимальную длину, позволяющую носить модель...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня в стилі 50-х з відкритими плечима

Весела, повітряна та абсолютно літня сукня за викрійкою Burda 50-х... Перехресні на грудях і...

49.9 грн.

Сукня простого крою з вирізом горловини човником

Пряма сукня благородного відтінку з витонченим вирізом-човником та імпровізованими рукавами буде...

49.9 грн.