Акцент на талію. Як шити фасонний пояс

Пояси у брюк і спідниць можуть бути прямими, з куліскою для еластичної стрічки, суцільнокроєними. Одним із способів ефектно і виразно підкреслити талію є пришити фасонний пояс для вашого виробу.

 

                                                          Брюки 111 Burda 8/2016

 

Такий пояс шиється по фігурі. Для нього завжди є викрійка. Кожна деталь фасонного пояса викроюється 2 рази з тканини і 1 раз з прокладки з припусками на шви по всіх зрізах.

 

Якщо фасонний пояс ви хочете змоделювати самостійно, то враховуйте, що для застібки на фасонному поясі необхідний припуск під застібку. Якщо вона знаходиться спереду, то припуск розташовується біля лівого краю розрізу; а якщо застібка знаходиться ззаду, то припуск виступає біля правого краю розрізу. Якщо застібка виконується збоку, то припуск під неї дається до заднього краю розрізу.

 

Прокладку припрасуйте до деталей пояса з виворітного боку. Дубльовані прокладкою деталі зшийте, залишивши відкритими краї застібки. Не дубльовані прокладкою деталі зшийте, звертаючи увагу на те, що при боковій застібці не лівий край, а правий залишається відкритим, так як ця деталь пояса використовується в якості обшивки. Дубльовану прокладкою деталь пояса приколіть до верхнього зрізу брюк (спідниці) лицьовим боком до лицьового боку, залишивши виступати припуск під застібку біля одного краю розрізу і припуск на шов біля іншого краю розрізу, і пришийте. Пояс відверніть вгору, припуски шва запрасуйте на пояс.

 

 

На не дубльованій прокладкою деталі пояса (обшивці) припуск уздовж зрізу пришивання запрасуйте на виворітний бік. Деталі пояса складіть лицьовими боками, сколіть і зшийте верхні і бокові зрізи. Припуски шва зріжте близько до строчки, вздовж верхнього зрізу надсічіть у декількох місцях, на кутках зріжте навскоси. Пояс виверніть, краї виметайте і припрасуйте.

 

 

Не дубльовану прокладкою деталь пояса приметайте до шва пришивання, зшийте зрізи припуску під застібку. Внутрішню половинку пояса пришийте до шва пришивання вручну (15) або з лицьового боку брюк (спідниці) відстрочіть пояс по контуру в край, прихопивши внутрішню половинку пояса і зшивши відкриті зрізи припуску під застібку.

 


Екстра-порада: при шитті з товстих тканин внутрішній зріз пояса не підвертайте, а обметайте, накладіть на шов пришивання і приколіть. Пояс відстрочіть з лицьового боку точно в шов пришивання, прихопивши при цьому внутрішню половинку пояса.


 

 

 

Подобається  1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

  Дякую за корисні поради!

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Комбінезон короткий в стилі сафарі

Якщо вже відправлятися на «полювання», то неодмінно в короткому комбінезоні з потайною застібкою...

33.50грн.

Зараз переглядають

Пальто О-силуету з рукавами-реглан 7/8

Який шикарний трофей! Злегка завужене донизу вільне пальто «під леопарда», з рукавами реглан 7/8...

33.50грн.

Коротка блузка з рукавами на манжетах

Нові правила для блузки: відтепер вона закінчується на талії, має вільний покрій з трохи...

33.50грн.