0
Акція 1+1=3

Кишеня з листочкою: шиємо крок за кроком

Крім того що в кишенях ховаються ключі, гроші і різні дрібниці, які потрібно носити з собою, ця деталь одягу, як ні яка інша, надає широке поле для дизайну. Спробуйте прикрасити свій плащ, жакет чи брюки і навіть сукню кишенями з листочкою.

 

                                                        Сукня 127 A Burda 11/2014

 

Обробка даної кишені багато в чому нагадує обробку кишені з клапаном. Її також потрібно виконувати дуже акуратно, щоб кінці прорізу не визирали з-за країв листочки. Для однієї кишені вам буде потрібна одна листочка, яка викроюється зі згином з удвічі складеної тканини, і дві мішковини: одна з основної, а інша - з підкладкової тканини.

 

На викройках BURDA позначені лінії швів пришивання листочки і мішковини і лінія прорізу. Ці лінії переведіть спочатку на виворітний бік тканини за допомогою копіювального коліщатка і копіювального паперу. А щоб ці лінії було видно і з лицьового боку тканини, прокладіть по ним зметувальні стібки.

 

Так шиють кишеню з листочкою

1. Для зміцнення входу в кишеню припрасуйте смугу прокладки флізелін шириною бл. 4 см зверху розмітки кишені з виворітного боку. Прокладку флізелін припрасуйте також до листочки з виворітного боку. Листочку складіть уздовж навпіл лицьовим боком всередину і зшийте короткі зрізи. Припуски швів зріжте близько до строчок, на кутках зріжте навскоси.

 

 

2. Листочку виверніть, краї виметайте, припрасуйте і за бажанням відстрочіть. Відкриті зрізи зметайте. Листочку приметайте до виробу вздовж лінії шва пришивання лицьовим боком до лицьового боку так, щоб половинка листочки з прокладкою лежала знизу. Мішковину кишені з основної тканини приметайте уздовж лінії шва пришивання, при цьому кінці мішковини повинні виступати на однакову довжину. Листочку і мішковину пришийте. Шов пришивання мішковини кишені з кожного кінця повинен бути на 5 мм коротшим за шов пришивання листочки.

 

 

3. Тканину проріжте з виворітного боку по лінії прорізу, не доходячи по бл. 1 см до кінців шва пришивання мішковини, і надсічіть до кінців швів навскоси так, щоб вийшли маленькі трикутники. При цьому не проріжте листочку і мішковину кишені!

 

 

 

4. Мішковину витягніть через проріз на виворітний бік. Листочку запрасуйте зверху прорізу.

 

 

5. Мішковину кишені з основної тканини відверніть вгору і приколіть. Мішковину кишені з підкладкової тканини приколіть з виворітного боку до шва пришивання листочки.

 

 

6. Потім за допомогою однобічної лапки швейної машини для пришивання кантів і застібок-блискавок настрочіть припуск шва пришивання листочки на мішковину кишені близько до лінії шва.

 

 

7. Обидві мішковини кишені запрасуйте вниз. Маленькі трикутники на кінцях прорізу відверніть на виворітний бік і пришийте вручну до мішковині кишені. Обидві мішковини кишені сколіть, зрівняйте і зшийте з боку мішковини з підкладкової тканини. Бокові краї листочки пришийте вручну.

 

 

1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Дякую за детальний опис!