0
Акція 1+1=3

Як швидко зробити кишеню

Кишеня - важливий декоративний елемент одягу, який має і практичне призначення. Її пошиття потребує уваги і деякого досвіду. Пропонуємо прикрасити штани, сукню або спідницю суперпростою кишенею, яка шиється буквально одним рухом руки.

 

Вхід до кишені на викрійках позначається лінією прорізу (-"-). Для мішковини кишені наводиться окрема викрійка, або ж мішковину слід перезняти як окрему деталь з викрійки передньої половинки штанів або переду спідниці чи сукні. При цьому не забудьте перевести також лінію входу в кишеню. Для кожної кишені викроїть по 2 мішковини: якщо тканина легка, обидві мішковини викроїть з основної тканини, а якщо товста, то одну мішковину - з основної тканини (верхня мішковина), а другу - з більш тонкої відповідної за кольором тканини, наприклад, фланелі, флісу, або з підкладкової тканини (нижня мішковина). 

 

За допомогою копіювального коліщатка і копіювального паперу переведіть лінію входу в кишеню на виворітний бік передньої половинки штанів і нижньої мішковини кишені. Щоб ці лінії було видно також і з лицьового боку тканини, прокладіть по ним вручну великі зметувальні стібки. Вхід до кишені зміцніть. Для цього з прокладки викроїть смугу шириною бл. 4 см і довжиною на бл. 3 см довшу за вхід у кишеню. Смугу прокладки припрасуйте зверху розміченого входу в кишеню з виворітного боку нижньої мішковини.

 

Для чого потрібна клейова прокладка і як з нею працювати

 

Вхід в кишеню обробіть. Для цього нижню мішковину кишені приколіть до переду лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши розмітки входів у кишеню.

 

 

Навколо входу в кишеню прокладіть строчку на ширину 3 мм, при цьому на кінцях входу в кишеню строчку округліть або зробіть маленькі трикутники. Мішковину кишені і перед проріжте між строчками, на кінцях входу в кишеню надсічіть впритул до строчок.

 

Застібка поло: швидкий спосіб

 

 

Мішковину витягніть через проріз на виворітний бік. Краї входу в кишеню припрасуйте. Потім верхню мішковину накладіть на нижню мішковину лицьовим боком до лицьового боку, сколіть...

 

 

...і зшийте. Для виробів без підкладки мішковини візьміть разом і обметайте.

 

 

Такий вид простої прорізної кишені виконаний на сукні 120 B з Burda 12/2015. Входи в кишені прикрашені репсовою стрічкою, яка просто настрочена зверху.

 

25 викрійок ефектних суконь з мінімумом деталей

 

 

0
Поділитись:


Зачекайте будь-ласка