Китайська сукня-ціпао: технологія пошиття

Довгу простору шовкову сукню з оригінальною застібкою спочатку носили лише знатні маньчжурські жінки. У ХХ ст. в Шанхаї ця традиційна модель дещо змінилася – вона стала обтислою, для зручності у боковому шві з’явився розріз. Пізніше китайська сукня абсолютно причарувала знаменитого модельєра П’єра Кардена і завдяки йому набула популярності по всьому світу.

 

Сукня-ціпао і зараз не залишає байдужими багатьох модниць. За цим кроєм шиються святкові, весільні моделі, а також блузки і туніки. Застібка в такій сукні може бути на кнопках, на блискавці, на позументних ґудзиках.

 

Сукня Каталог Burda 2/2014#6830 A

 

Ми покажемо технологію виконання цієї стильної моделі на прикладі сукні з Каталогу викрійок Burda із декоративною застібкою на кулясті ґудзики із навісними петлями.

 

 

Навісні петлі

Косу бейку скласти поздовж, лицьовим боком всередину, і прокласти строчку на відстані 0,5 см від згину. Припуски шва зрізати близько до строчки, на одному кінці шва залишити довгими нитки. Одну нитку втягнути у вушко штопальної голки, нитки міцно зв'язати. Голку протягнути крізь рулик вушком уперед.

 

Три способи, як зробити застібку на повітряні петлі

 

 

 

 

Порада: найзручніше скористатися гачком для вивертання. Гачок ввести в рулик, закріпити на протилежному кінці і витягнути, вивертаючи рулик. Рулик розрізати на 7 рівних частин (завдовжки по 4 см).

 

Проста сукня-футболка: повний курс пошиття крок за кроком

 

 

Кожному відрізку надати форму петлі. Кінці петель приметати до косого верхнього зрізу середньої частини переду біля поперечних міток так, як показано на малюнку. Величина петлі залежить від діаметра ґудзика.

 

Плетені ґудзики-кульки власноруч: 4 кроки

 

 

Кокетка переду

Припуск кокетки на передньому кутку підвернути. Кокетку скласти із середньою частиною переду лицьовими боками, приметати і пришити, прихоплюючи кінці петель. Перед надсікти по лінії середини переду біля кінця строчки (стрілка). Припуски шва зрізати близько до строчки, обметати разом і запрасувати на середню частину переду.

 

Модна гама. Мексиканський сувенір

 

 

Плечові шви і бокові шви

Деталі спинки скласти з передом лицьовими боками і зметати плечові зрізи, припосадити плечові зрізи спинки. Бокові зрізи зметати. Зрізи зшити. Припуски швів обметати і розпрасувати.

 

Комір-мандарин

Дубльовані і не дубльовані прокладкою деталі коміра скласти попарно лицьовими боками і зшити верхні і задні зрізи. Припуски швів зрізати близько до строчки, на кутках - навскіс, на округлених ділянках надсікти. Половинки коміра вивернути, краї виметати, припрасувати. Відкриті зрізи зметати.

 

Блузка з коміром «мандарин»

 

 

Відкрити потайну застібку-блискавку. Припуски розрізу і тасьми застібки блискавки відвернути на розріз. Половинки коміра скласти з сукнею лицьовими боками і вметати в горловину, сумістивши лінії середини переду. Половинки коміра сумістити по лінії середини переду. Припуски розрізу спинки виступають за задні кінці половинок коміра.

 

Сукня-футляр в азійському стилі

 

 

Горловина

Підкладку натягнути на сукню лицьовим боком до лицьового боку і приколоти до горловини, сумістивши шви. Припуски по середніх зрізах підкладки відвернути, не доходячи по 0,5 см до країв застібки, і приколоти біля горловини. Тасьми потайної застібки-блискавки відвернути на підкладку і приколоти біля горловини. Зметати і зшити зрізи горловини, прихоплюючи половинки коміра.

 

 

Припуски шва зрізати близько до строчки, на округлених ділянках надсікти.

 

 

Підкладку відвернути на виворітний бік, половинки коміра відвернути вгору. Горловину виметати, припрасувати. Зрізи пройм зметати. Підкладку підвернути і пришити вручну до тасьм потайної застібки-блискавки.

 

Як пришити вручну підкладку до сукні

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет приталенного силуэта с воротником-бантом

Вскружит голову короткий приталенный жакет с воротником-бантом и прорезными карманами в рамку. Мы...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Топ трикотажний з крепдешиновою вставкою

Прийшов час перетворити звичайний трикотажний топ на модний хіт і зробити його центром уваги!...

39.90 грн.

Брюки шкіряні завуженого крою

Що ближче до природи, то краще! У брюк на передніх і задніх половинках виконані поперечні шви,...

39.90 грн.