Проста сукня-футболка: повний курс пошиття крок за кроком

Чудова базова річ у модному стилі колор-блок, принцип якого передбачає присутність в одному виробі різних за кольором частин, часто яскравих і контрастних. Зробіть сукню унікальною зі своїми улюбленими поєднаннями кольорів!

 

Сукня-футболка А-силуету має безліч переваг, і при цьому її можна пошити за один раз. Найбільшого зусилля вимагає тільки обробка бейки горловини. Сукня пошита з поліестерового трикотажу із благородним блиском, завдяки чому вона має стильний, елегантний вигляд. За бажання рукави моделі можна подовжити. Ця сукня також легко перетворюється у туніку.

 

Сукня Люблю шити 1/2021#2

 

План розкладки

Розкласти деталі паперової викрійки на тканині, як показано на плані розкладки. Розкладаючи розміри XL–XXXL, перевірити наявність лівого і правого рукавів. Приколоти деталі до тканини. Викрійка не містить припусків на шви, тому необхідно додати припуски на шви такої ширини: 1 см — до всіх зрізів переду 1, спинки 2 і рукавів 3. Додати припуск 3 см — на підгин низу переду 1 і спинки 2, припуск 2 см — на підгин низу рукавів 3.

 

 

Викроювання деталей

Вирізати деталі із тканини з припусками на шви. Нанести всі контрольні мітки, роблячи короткі надсічки на зрізах деталей по припуску у відповідних місцях. Перенести позначені на деталях лінії та, у разі потреби, написи й буквенні позначення. Перенести лінії швів (контури викрійок) і виточок за допомогою спеціального кравецького олівця на виворітний бік кожної деталі.

 

Як пошити сукню максі з пластроном

 

 

Дублювання деталей та обробка зрізів

Продублювати прокладкою кутову ділянку горловини переду 1 біля середньої лінії.

Зверніть увагу: усі зрізи деталей повинні бути обметані в процесі обробки (до або після з’єднання зрізів деталей). Зрізи слід обметувати на оверлоці (рекомендовано) або на побутовій швацькій машині зигзагоподібною строчкою, якщо не вказано інше.

 

Усі види флізеліну

 

 

Пошиття основних деталей

Зшити виточки на переді 1, перед тим сколовши та ретельно зметавши їх.

 

 

Сколоти, зметати і зшити верхню та нижню частини переду 1. Сколоти, зметати і зшити верхню і нижню частини спинки 2.

 

 

Скласти перед і спинку лицьовим боком до лицьового боку. Сколоти, зметати і зшити плечові зрізи деталей. Сколоти, зметати і зшити бокові зрізи деталей.

 

Як пошити сукню з оборками, оздоблену кантом

 

 

Бейка горловини

Перегнути бейку горловини 4 посередині вздовж лицьовим боком всередину, перегнути деталь переду по середній лінії лицьовим боком усередину. Вкласти бейку між половинками переду, суміщаючи згин переду по середній лінії та згин бейки. Кінець бейки повинен виступати за край горловини переду настільки, щоб лінія пришивання бейки сумістилася із лінією горловини переду. Намітити лінію горловини переду на кінці бейки. Аналогічно намітити лінію горловини переду на іншому кінці бейки. Підрізати кінці бейки відповідно до лінії горловини переду, залишаючи припуск на шов.

 

 

Перегнути бейку горловини посередині впоперек лицьовим боком усередину, сколоти і зшити кінці бейки. Надсікти припуски шва в куті. Шов розпрасувати.

 

 

Перегнути бейку вздовж посередині лицьовим боком назовні, сколоти і зметати поздовжні зрізи. Обметати зрізи бейки.

 

Два способи обробки горловини V-подібною обшивкою

 

 

Приколоти, суміщаючи, лінії швів, вметати і вшити бейку в горловину, починаючи від середньої лінії переду. Надсікти припуски шва горловини по середній лінії переду (А). Підрізати виступаючі припуски середнього шва бейки спереду (В).

 

 

Рукави

Сколоти, зметати і зшити поздовжні зрізи рукавів 3. Вивернути рукави.

 

Пуризм в моді: неперевершена завжди

 

 

Приколоти, вметати і вшити нижню ділянку окату рукава в пройму на нижній ділянці між контрольним мітками, суміщаючи лінії швів.

 

 

Сумістити верхню (плечову) контрольну мітку окату рукава з плечовим швом виробу, приколоти, вметати і вшити верхню ділянку окату в пройму, трохи припосаджуючи рукав по окату.

 

 

Завершення обробки

Обметати нижні зрізи рукавів. Запрасувати підгин низу рукавів завширшки 2 см на виворітний бік і приколоти. Приметати і застрочити підгин низу рукавів подвійними строчками, прокладаючи їх з лицьового боку деталей.

 

 

Обметати нижній зріз виробу. Запрасувати підгин низу виробу завширшки 3 см на виворітний бік, заколоти та приметати. Застрочити підгин низу виробу подвійною строчкою, прокладаючи її з лицьового боку виробу.

 

 

Сукня готова!

 

Фото: Dafne Ederveen • Стиль: Ora Bollegraaf • Макіяж: Shareen@Carmen Zomers Agency

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Туніка з круглою кокеткою

Хочеться дозволити собі модний каприз? Для таких моментів немає нічого кращого за вишукану туніку...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Туніка джинсова із завищеною талією

Вільна туніка із завищеною талією, пишною баскою і довгими рукавами. ...

44.90 грн.

Топ в стилі 70-х з бретеллю-петлею

Коротко і ясно - що іще можна сказати про симпатичний топ у стилі 70-х з бретеллю-петлею, який не...

39.90 грн.