0

Сумки на будь-який випадок власноруч: 10 майстер-класів

Зручна сумка для подорожей чи гламурний рюкзак, місткий shopper bag чи оригінальна міні-торбинка пірамідка, а також сумка-трансформер і модна сумочка на пояс: пропонуємо 10 простих майстер-класів з пошиття аксесуару, необхідного нам кожного дня.

 

Сумка для йоги

Чи будете ви займатися в залі або на свіжому повітрі, завжди стане в пригоді сумка, в якій зручно носити одяг, рушник і, звичайно, килимок для йоги. Килимок кріпиться до сумки зовні за допомогою регульованої ручки з пряжками.

 

Вам знадобиться: двохлицьова тканина; флізофікс; нитки; пропрасовувач; ножиці та ножиці-зигзаг; кравецькі шпильки; олівець; голки для металізованих ниток; лінійка; металеві пряжки; шаблон квітки.

 

 

Сумка-трансформер

Стильно і практично: один рух і рюкзак з рогожі, неопрену і шкіри перетворюється в сумку. А сумку можна носити як з однією, так і з двома ручками.

 

Вам знадобиться: шкіра - неопрен 0,55 м шириною 140 см - рогожа 0,45 м шириною 160 см - флізофікс - застібка-блискавка довжиною 35 см - 3 ступінчасті пряжки - сантиметрова стрічка - нитки - кравецькі шпильки звичайні і для шкіри - ножиці - папір - лінійка - олівець - 2 ручки з карабінами розміром 2х85 см.

 

 

Сумка-шопер зі штучної шкіри

Сумка максі-формату зі штучної шкіри під крокодила. Всередині у неї є пришита кишеня. Приємне доповнення – знімний клатч на блискавці.

 

Вам знадобиться: штучна шкіра з тисненням під крокодила 0,70 м шириною 135 см; підкладкова тканина 0,40 м шириною 140 см; жорстка прокладка S 520 1,15 м шириною 45 см; 1 металева застібка-блискавка довжиною 20 см; 1 блочка, що пробивається, діаметром 11 мм; 1 гачок-карабін довжиною 3 см; флізелін формбанд; нитки для обметування петель та оздоблювальних строчок; «чарівна» кравецька крейда. 

 

 

Сумка на пояс в стилі 90-х

Ці сумки в 90-х підкорили нас своєю практичністю. А сьогодні вони до того ж стали стильними! Створіть свою індивідуальну модель. Всі три варіанти виконані по викрійці на основі кола.

 

Вам знадобиться: тканина (35 х 140 см), застібка-блискавка бл. 40 см, саржева стрічка шириною 2,5 см (2 х 45 см), застібка для рюкзака висотою 2,5 см (Prym), папір, олівець, нитки (Coats), ножиці, сантиметрова стрічка, шпильки, лінійка.

 

 

Сумка-мішок в стилі печворк

Спортивний аксесуар або гламурна супутниця - ця сумка чудово підходить для будь-якої ролі! Крім того, це вдала ідея, як стильно можна використати невеликі клапті тканин і шкіри. Сумка-мішок в стилі печворк буде готова так швидко, що цього ж вечора ви можете бігти з нею куди завгодно - на тренування, побачення або в кіно! А можете залишитися вдома і пошити ще один екземпляр.

 

Вам знадобиться: три клапті різних тканин, клапоть шкіри металік, застібка-блискавка довжиною 16 см, флізелінова стрічка для зміцнення швів, 4 блочки з шайбами (діаметром 8 мм), ножиці, діропробивні кліщі, кравецькі шпильки, кравецька крейда, шнур 3,50 м діаметром 5 мм, флізофікс, нитки, молоток, сантиметрова стрічка, лінійка, затискувачі, клапоть жорсткої прокладки, англійська шпилька, креслення.

 

 

Рюкзак та shopper bag з репсових стрічок

Кілька кольорових стрічок - і ось господарська або спортивна сумка перетворилися на ексклюзивний аксесуар!

 

Вам знадобиться: репсова стрічка шириною 6 см, довжиною 25 см для дна сумки; репсові стрічки різної ширини і кольорів, довжиною по 40 см; репсова стрічка шириною 1 см, довжиною 50 см для зав'язки; 10 блочок внутрішнім діаметром 6 мм; інструмент для пробивання блочок; запальничка; нитки для шиття; папір.

 

 

Велика сумка для спорту і подорожей

Спорт, шопінг, подорожі... Активним модницям ніяк не обійтися без стильної сумки максі-формату: в ній поміститься все і навіть більше. Завдяки одній довгій і двом коротким ручкам сумку зручно носити і в руках, і на плечі.

 

Вам знадобиться: тканина, шкіра, флізофікс, готова коса бейка, кант, товстий шнур, нитки (Coats), кравецькі шпильки, ножиці, двобічний скотч, застібка-блискавка 60 см, сантиметрова стрічка, півкільця, викрійка бокової деталі.

 

 

Гламурний рюкзак з тканини металік

Такий рюкзак у буквальному розумінні засліплює! Оригінальний аксесуар личитиме як до спортивного одягу, так і до вбрання у стилі casual.

 

Вам знадобиться: папір, тканина ламе 1 м шириною 135 см, волюменфліз, ножиці для паперу та розкрою, олівець, нитки, куток, нитки, булавки, маштабна лінійка, порожнисті заклепки, гачки-карабіни, срібляста лінійка, шкіряні стрічки, молоток.

 

 

Міні-сумочка пірамідка

Ця чарівна міні-сумочка пошита з натуральної шкіри. У сумки немає підкладки, але за бажанням її можна викроїти з бавовняної тканини або шовку. Ідея: для пошиття цієї торбинки можна використати залишки тканин або шкіру від великої старої сумки.

 

Вам знадобиться: натуральна шкіра, застібка-блискавка довжиною 18 см, нитки для шиття, клей для шкіри, ножиці, масштабна лінійка, лінійка для печворку, затискачі для тканини, олівець, ланковий ланцюжок довжиною 50 см, шаблон.

 

 

Еко-сумка комбінована

Ви за екологічне споживання і хочете відмовитися від купівлі пластикових пакетів в супермаркеті? Правильне рішення! Пошийте собі модну еко-сумку, адже це не лише стильний і модний аксесуар - вона вмістить усе необхідне.

 

Вам знадобиться: тканина 40Х60 см; 2 клапті штучної шкіри 13Х40 см; 2 смужки тканини 6х80 см (ручки); нитки; булавки; ножиці. Матеріал для виготовлення торбинки вибирайте достатньо щільнй (льон, джинсова тканина).

 

 

0
Поділитись:

Хіт продажу