Виконуємо прорізну кишеню в рамку

Для цієї кишені основну тканину потрібно прорізати. Не бійтеся: пошиття прорізної кишені в рамку простіше, ніж може здатися на перший погляд. Головною умовою успішного виконання цієї кишені є точна і акуратна обробка рамки, тому що будь-які недоліки буде відразу видно.

 

Жакет 126 Burda 8/2014

 

Для виконання рамки на кожній кишені викроїть з тканини по 2 смуги обшивки в поздовжньому або косому напрямі, кожна розміром в 4 рази ширша і на бл. 3 см довша за вхід в кишеню в готовому вигляді. Крім цього для кожної кишені вам знадобиться по 2 мішковини: одна з основної тканини, інша - з підкладкової.

 

ТАК ШИЮТЬ КЛАСИЧНУ ПРОРІЗНУ КИШЕНЮ В РАМКУ

 

Для зміцнення входу в кишеню припрасуйте смугу прокладки флізелін шириною бл. 4 см поверх розмітки кишені з виворітного боку. На прокладці крейдою або м'яким олівцем ще раз точно накресліть лінію і кінці прорізу і лінії пришивання обшивок. Відстань від лінії пришивання обшивки до лінії прорізу дорівнює ширині обшивки в готовому вигляді. Смуги обшивки приколіть по обидва боки від лінії прорізу лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши зрізи обшивок по лінії прорізу. Кінці обшивок мають виступати за лінію прорізу на однакову довжину .

 

 

З виворітного боку пришийте обшивки точно по розмічених лініях пришивання, при цьому всі стібки повинні бути однакової довжини. В кінці і на початку кожного шва виконайте по закріпці.

Видаліть нитки наметування. Тканину між строчками проріжте, не доходячи по бл. 1,5 см до початку і кінця швів пришивання обшивок, і надсічіть тканину навскоси до кінців швів так, щоб вийшли маленькі трикутники.

 

 

При цьому не проріжте обшивки! Обшивки витягніть через проріз на виворітний бік. Припуски швів пришивання обшивок розпрасуйте.

 

 

Обшивки відверніть поверх країв швів і приметайте так, щоб ширина обох обшивок була однаковою і обшивки заповнили увесь проріз. Припрасуйтете. Краї обшивок зметайте стібками хрестоподібного шва «козлик» .

 

 

Маленькі трикутники на кінцях прорізу відверніть на виворітний бік і настрочіть їх на обшивки точно між кінцями швів.

 

 

Мішковину кишені з підкладкової тканини приколіть до нижньої обшивки з виворітного боку.

 

 

Потім за допомогою однобічної лапки швацької машини для пришивання кантів і застібок-блискавок пришийте мішковину з виворітного боку до припуску на шов обшивки близько до шва пришивання обшивки.

 

 

Або вистрочіть нижню обшивку з лицьового боку точно в шов пришивання, прихопивши мішковину.

 

 

Мішковину запрасуйте вниз. Мішковину кишені з основної тканини приколіть до верхньої обшивки лицьовим боком до лицьового боку.

 

і пришийте так само, як мішковину з підкладкової тканини. Обидві мішковини кишені сколіть, зрівняйте і зшийте з боку мішковини з підкладкової тканини.

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

Спідниця розкльошеного крою із наскрізною застібкою

Летюча, комфортна й оригінальна спідниця завдяки дворівневому поясу, нижня частина якого робить...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сарафан із креп-сатину і шифонова блузка кармен

До сарафана радимо вдягнути легку рухливу блузку з вирізом кармен і заклепками на манжетах. До...

39.90 грн.

Міні-сукня з заниженою талією

Вранці в офіс, ввечері в ресторан! Лаконічне міні-плаття без рукавів, зі злегка заниженим швом...

39.90 грн.