Як обробити горловину із розрізом і відкладним коміром

Відкладний комірець - мила деталь, яка вдало прикрашає не лише дитячі моделі, але й дорослим надасть особливого шарму з легким натяком на ретро.

 

Як виконати такий комірець на блузці з переднім розрізом біля горловини із застібкою на ґудзик, ми розглянемо на прикладі моделі 106 Burda 1/2021.

 

Тенденція на подіумах: французький шик

 

Блузка Burda 1/2021#106

 

1. ПРОКЛАДКА

Деталі прокладки викроїти і припрасувати до відповідних деталей крою. Прокладкою дублюються обшивки горловини пілочки і спинки і тільки зовнішні деталі коміра.

 

Все, що потрібно знати про комір

 

 

2. Плечові шви

Обшивку горловини переду накласти на обшивку горловини спинки, сколоти і зшити плечові зрізи. Припуски швів розпрасувати. Нижній зріз обшивки обметати.

 

 

3. Комір

По одній дубльованій і не дубльованій прокладкою деталі коміра скласти лицьовими боками, зшити округлені зовнішні зрізи. Припуски швів зрізати близько до строчок, на ділянках округлення надсікти. Деталі коміра вивернути і припрасувати. Задній кінець правої деталі коміра накласти на задній кінець лівої деталі коміра, сумістивши лінії середини спинки, деталі коміра зметати.

 

 

Комір вметати в горловину, сумістивши передні кінці коміра з поперечними мітками на горловині. Дубльовані прокладкою деталі коміра лежать зверху.

 

 

4. Обшивка горловини, розріз переду

Обшивку горловини приколоти до зрізу горловини поверх коміра лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши плечові шви і лінії розрізу переду (лінія середини переду). Прокласти строчку вздовж розміченої лінії горловини і далі навколо лінії розрізу близько до розмітки, закріплюючи комір. Біля нижнього кінця розрізу 2-3 стібка прокласти поперек.

 

Як прикрасити просту блузку оригінальною фігурною планкою горловини

 

У шві правого краю розрізу нижче кутка залишити відкритою ділянку завдовжки бл. 1 см для повітряної петлі. На початку і в кінці строчки виконати закріпки. На переді виконати розріз між строчками, в нижні кутки виконати косі надсічкі. Припуски шва зрізати близько до строчки, на ділянках округлення надсікти.

 

 

5. Повітряна петля і ґудзик

Повітряну петлю скласти вздовж навпіл лицьовим боком всередину. На відстані 5 мм від згину прокласти строчку. Припуски шва зрізати близько до строчки. Кінці ниток строчки протягнути у вушко голки для штопання і міцно зв'язати. Для вивертання голку протягнути вушком вперед через рулик. З рулика сформувати повітряну петлю.

 

Як обробити горловину планкою із суцільнокроєним шарфом

 

 

Петлю вкласти між обшивкою горловини і передом і витягнути через відкриті в шві правого краю розрізу зрізи. Відкриту ділянку в шві застрочити, закріплюючи петлю.

 

 

6. Обшивку відвернути на виворітний бік

Обшивку горловини відвернути на виворітний бік, горловину і краї розрізу переду припрасувати. Внутрішній зріз обшивки пришити до припуску плечових швів вручну.

 

 

Ґудзик пришити до лівого краю розрізу переду відповідно до петлі.

 

Повітряні петлі з ниток: два способи виконання

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пальто з коміром-стойкою і широкими лацканами

Безліч рельєфних швів, прорізні кишені з клапанами, підплечики - класичне пальто з коміром...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Блузка прямого крою з високим коміром

Струмениста блузка з орієнтальним візерунком пробуджує мрії про далекі країни… Високий стоячий...

39.90 грн.

Блузка прямого крою з пишними рукавами

Рукави з каскадом глибоких складок – головний козир цієї прямої блузки з краплеподібним вирізом....

39.90 грн.