Як обробити суцільнокроєний підборт в пальті та жакеті

Потайна, поло, з повітряними петлями – існує багато різних застібок. А головний секрет красивої застібки лежить... на поверхні борта.

 

Борти виробу (краї застібки) завжди виконуються з двох шарів тканини, тому на виворітному боці виробу видно лицьовий бік тканини - ця внутрішня деталь називається підбортом. Чи буде підборт суцільнокроєним, тобто викроєним разом із бортом, або пришивним, залежить від форми борта і від витрати тканини.

 

Пальто Burda 3/2012#111

 

Для надання краю застібки більшої міцності підборт дублюють прокладкою. Щоб отримати викрійку прокладки для суцільнокроєного підборта, підборт відрізають від паперової викрійки пілочки. Прокладку викроюють із припусками на шви по всіх зрізах, крім переднього, і припрасовують до підборта так, щоб її передній зріз сумістився із лінією намітки.

 

Усі види флізеліну

 

Якщо вздовж борта виконуються прорізні петлі в рамку, то прокладку припрасовують не до підборта, а до борта. Прокладку для пришивання завжди приметують до борта, а якщо він викроєний разом із підбортом, то прокладку пришивають уздовж переднього зрізу хрестоподібним швом.

 

6 ручних стібків

 

Суцільнокроєний підборт

Підборт завжди викроюється разом із бортом, якщо борт має прямі зрізи і якщо це не збільшує витрату тканини. На викрійці лінія, за якою підборт відвертають на виворітний бік, позначається як ПІДБОРТ.

 

 

Цю лінію переведіть зметувальними стібками на лицьовий бік тканини. Підборт відверніть за цією лінією на виворітний бік, край приметайте і припрасуйте.

 

Стьобані пальта, куртки і жилети: тепло, стильно і модно!

 

 

Якщо у виробу є комір, який не доходить до борта, то підборт відверніть на лицьовий бік, верхній зріз приколіть і пришийте до горловини до мітки початку вшивання коміра. Початок і кінець шва закріпіть кількома стібками у зворотному напрямі (= закріпки). Припуски шва біля останнього стібка надсічіть близько до шва, уздовж шва припуски зріжте близько до шва, на куті зріжте навскоси. Підборт відверніть на виворітний бік, край приметайте і припрасуйте.

 

Easy-bar. Пальто на завтра

 

 

Викрійки пальт Burda із суцільнокроєним підбортом:

 

Пальто без коміра

Завдяки рельєфним швам коротке пальто сидить точно по фігурі. Тут немає ні коміра, ні застібки, тому і ошатна сукня не залишиться непоміченою. Для зручності в рельєфних швах заховані невеликі кишені.

 

Пальто Burda 3/2012#110

 

Пальто О-силуету

Гарне пальто підвищить ваш авторитет! Сьогодні тон задає модель О-силуету з широкими суцільнокроєними рукавами 7/8, забезпеченими ластовицями для додаткової зручності. Потайна застібка на кнопки з обтягненим максі-ґудзиком вгорі надає пальту особливої чарівністі. Якщо подме вітер, комір можна підняти і застебнути.

 

Як зробити обтягнений ґудзик власноруч

 

Пальто Burda 11/2013#131

 

Однобортний тренчкот

Завдяки тонкій тканині тренчкот з відлітною кокеткою на пілочці і спинці справляє враження елегантної сукні. І хоча над накладними кишенями, клапанами зі складками, ременем з обтягненою пряжкою доведеться потрудитися, ця модель того варта!

 

Оптичні ілюзії на пальті в клітинку

 

Пальто Burda 12/2013#101

 

Пальто А-силуету в стилі от-кутюр

Форма трапеції, рукави реглан довжиною 7/8, що розширюються донизу, круглий виріз горловини - у цього пальта лаконічного крою всі ознаки моделі класу люкс! У бокових швах є зручні кишені.

 

Застібка на кнопки: надійно і непомітно

 

Пальто Burda 11/2013#116

 

Пальто з рукавами реглан

Тканина для вечірнього пальта може бути навіть картатою, якщо вона відливає легким блиском - як у нашій моделі прямого силуету з потайною застібкою на кнопки. Розкльошені рукави реглан пом'якшують лінію плечей і візуально роблять їх більш вузькими. Великий ґудзик зі стразами служить додатковою прикрасою.

 

Як виконати класичну потайну застібку на ґудзики

 

Пальто Burda. Мода Plus 2/2015#425

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Тренчкот класичний двобортний

Класичний двобортний тренчкот на картатій підкладці, з лацканами, відлітними кокетками, погонами,...

30 грн.

Зараз переглядають

Сорочка класичного крою з коміром-стойкою

Картата сорочка зі стоячим коміром і защипами матиме чудовий вигляд не лише з баварськими...

30 грн.

Спідниця вузького крою з драпірованою вставкою

Жакет чудово гармоніює з обтислою фланелевою спідницею, яка декорується спереду трикотажною...

30 грн.