Два затишних кардигани: креслення викрійки плюс МК з пошиття

За нашою викрійкою ви зможете пошити відразу кілька моделей кардиганів із рукавами летюча миша - прості в пошитті та для будь-якого віку.

 

Порада: викрійку легко змінити для іншого розміру. Такі фасони мають прекрасний вигляд і для розмірів XXL. 

 

Кардиган - стильна річ, яка дарує тепло

 

Кардигани 7 А, В Burda. Шити легко та швидко Осінь/зима 2013

 

Розміри 34/36, 38/40, 42/44

 

Довжина по спинці: A, В - бл. 93 см.

 

Вам знадобиться:

Кардиган 7 A: джинсова тканина шириною 150 см і довжиною 1,90 м для всіх розмірів; в'язане полотно шириною 140 см і довжиною 0,20 м; нитки для обметування петель (для оздоблювальних строчок); нитки для шиття.

 


Важливо: по нижніх зрізах манжет рукавів петлі в'язаного полотна підняти в'язальними спицями та обв'язати. Для цього слід розпустити шматок в'язаного полотна, що залишився,  і змотати нитку в клубок. Номер спиць підібрати відповідно до товщини нитки в'язаного полотна.


 

Кардиган 7 B: мохерове в'язане полотно шириною 150 см і довжиною 1,90 м для всіх розмірів; нитки для шиття.

 

 

Рекомендовані тканини: жакетні тканини.

 

Три стильних пуловери: креслення викрійки плюс МК з пошиття

 

Викрійка

Деталі переду і спинки можна виготовити самостійно за кресленням. Планки обох кардиганів (а), а також манжети кардигана А (b) слід накреслити безпосередньо на тканині за даними, наведеними в розділі «Розкрій».

 

 

Розкрій

Плани розкладки показують найбільш раціональний спосіб розташування деталей паперової викрійки на тканині. Зверніть увагу на те, щоб стрілка напряму поздовжньої нитки була паралельна пругу або згину тканини.

 

Кардигани A, В:

Із джинсової тканини/мохерового в'язаного полотна:

1 Пілочка, суцільнокроєна із рукавом 2x

2 Спинка, суцільнокроєна із рукавом 2x

a) 2 планки довжиною: розм. 34/36 - 137 см, розм. 38/40 - 141 см, розм. 42/44 - 146 см і шириною 10 см, включаючи припуски.

 

Тільки для А:

Із в'язаного полотна в резинку:

b) 2 манжети довжиною по: розм. 34/36 - 23 см, розм. 38/40 - 24 см, розм. 42/44 - 25 см і шириною по 17 см, включаючи припуски.

 

 

Припуски: навколо деталей паперової викрійки 1 і 2 розмітити на матеріалі за допомогою лінійки і кравецької крейди припуски.

 

Для А на всі шви і по зрізах - 1 см, для В на підгин низу рукавів - 4 см, на всі шви і по зрізах - 1 см. Для кардигана А деталі a і b, для кардигана В деталь а накреслити безпосередньо на тканині за даними, наведеними в розділі «Розкрій», дані наведені з урахуванням припусків. Деталі викроїти по накреслених лініях.

 

Пошиття

При зметуванні і зшиванні складати деталі крою лицьовими боками. На початку і в кінці кожного шва виконувати по закріпці.

 

Кардиган А

 

 

1. Задній середній шов

Деталі спинки скласти лицьовими боками, сколоти середні зрізи, виконати задній середній шов (ширина припусків шва - 1 см) (рис. 1). Припуски шва обметати разом і запрасувати в один бік.

 

 

2. Плечові шви і верхні шви рукавів, бокові шви і нижні шви рукавів

Пілочки скласти зі спинкою лицьовим боком до лицьового боку, сколоти і зшити плечові зрізи і верхні зрізи рукавів, а також бокові зрізи і нижні зрізи рукавів. Зшити всі сколені зрізи (ширина припусків швів - 1 см) (рис. 2). Припуски швів обметати разом і запрасувати на спинку.

 

 

3. Планка

Деталі планки (а) скласти лицьовими боками, сколоти короткі зрізи, зшити на ширину 1 см. Планку скласти уздовж навпіл виворітним боком всередину, припрасувати. Відкриті зрізи сколоти або зметати. Планку приколоти уздовж зрізів кардигана лицьовим боком до лицьового боку, шви планки сумістити із заднім середнім швом кардигана. Планки пришити (ширина припусків шва - 1 см) (рис. 3).

 

 

Припуски шва обметати разом і запрасувати на кардиган. Уздовж шва пришивання планки і країв планки, відступаючи по 2 мм, прокласти оздоблювальні строчки нитками для обметування петель.

 

4. Манжети

На кожній манжеті по нижніх зрізах підняти ряд петель в'язальними спицями. Петлі обв'язати вільно (рис. 4).

 

 

Манжету скласти навпіл лицьовим боком всередину, зрізи, довжиною по 16 см, зшити на ширину 1 см. Припуски шва обметати разом, відвернути в один бік і пришити до нижнього зрізу.

 

"Матрацний шов" для з'єднання в'язаних деталей

 

Кожну манжету, розтягуючи, приколоти до нижнього зрізу рукава лицьовим боком до лицьового боку, шов манжети сумістити з нижнім швом рукава. Манжету пришити на ширину 1 см. Припуски шва обметати разом і відвернути на рукав.

 

Кардиган В

 

 

Див. кардиган А, пункти 1 і 2, але перед виконанням швів біля нижніх зрізів рукавів розмітити ширину припусків на підгин низу (з виворітного боку). При виконанні нижніх швів рукавів прокласти строчку навскоси від розміченої лінії нижнього краю до зрізу припуску на шов (рис. 5).

 

 

 

Планка – див. кардиган А, пункт 3, але без оздоблювальних строчок.

 

5. Підгин низу рукавів

Припуск на підгин низу обметати, запрасувати на виворітний бік і пришити вручну потайними незатягнутими стібками.

 

Фото: Мартін Фрідріх; постановка: Чіара Брунет.

 

 
0
Поділитись:

Хіт продажу

Сукня трикотажна з вирізом горловини «гойдалки»

У сукні, що нагадує грецький хітон, можна відчути себе просто богинею! Куліска з еластичною...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Блуза сорочкового крою

Біла блузка-сорочка на прихованих ґудзиках, з нагрудними кишенями з бантовими складками і...

39.90 грн.

Сукня з V-подібним вирізом горловини

Легка тканина, розкльошений силует, що обігрує фігуру, V-подібний виріз горловини і ніяких...

39.90 грн.