0

Як працювати із викрійками з журналу Burda

Тут ви прочитаєте все, що вам треба знати про наші викрійки й інструкції.

Листи викрійок A–D розташовуються всередині інструкцій з шиття журналу Burda.

Розімкніть скріпки та вийміть листи викрійок. Скріпки знову зімкніть.

 

Усі відомості про листи викрійок

В інструкції до кожної моделі в рамці зі зменшеним кресленням деталей викрійки буквою німецького алфавіту позначений лист викрійок, на якому знаходиться викрійка цієї моделі (A–D), названо колір контуру викрійки (червоний, синій, зелений або чорний), наведені номери деталей викрійки, дані розміри та конфігурації контурів викрійки для них.

 

 

Номери деталей потрібної вам викрійки ви знайдете на полях листа викрійок, вони мають той самий колір, що й контури викрійки.

 

Деталі викрійки можна перезняти на шовковий папір або в інший спосіб: підкласти під лист викрійок копіювальний папір жовтого кольору та великий аркуш паперу, а потім обкреслити контури деталей тупим кінцем в'язальної спиці.

 

Перенесіть на паперову викрійку також усі написи та контрольні цифри. Порівняйте деталі перезнятої викрійки з деталями зменшеного креслення викрійки.

 

 

Екстра­викрійку рожевого кольору легко знайти на листі викрійок. Екстра­викрійку можна не перезнімати, а просто вирізати. Але пам'ятайте, що в цьому разі ви не зможете скористатися накресленими на цьому листі викрійками до інших моделей – їх буде пошкоджено.

 

Додаткові відомості

Усі викрійки Burda дані без припусків на шви та підгин низу. Ми рекомендуємо такі припуски: на шви – 1–2 см, на підгин низу – 2–5 см.

 

Витрата тканини дається з урахуванням специфіки рекомендованого матеріалу. За іншої ширини тканини її витрату потрібно перерахувати. Від малюнка тканини залежить, розкладати деталі паперової викрійки в одному напрямі або в різних, щоб заощадити тканину.

 

План розкладки деталей в інструкції демонструє найраціональніший спосіб розташування деталей паперової викрійки на оригінальній тканині. Як правило, тканина складається удвоє лицьовим боком усередину. Згин тканини маркірується ЗГИН, поздовжні краї відрізка тканини маркіруються ПРУГИ. Якщо тканина розкладається в один шар, то лицьовим боком догори.

 

Деталі паперової викрійки, які слід накласти на тканину верхнім боком (стороною з написами!) вниз, накреслені на плані розкладки пунктирною лінією.

Деталі та ділянки деталей, заштриховані на плані розкладки, потрібно дублювати прокладкою.

 

Контури деталей викрійки переведіть за допомогою копіювального паперу Burda на виворітний бік деталей крою. Лінії розмітки, наприклад для кишені або лінію середини переду, необхідно перевести на лицьовий бік деталей крою зметувальними стібками.

0
Поділитись:

Хіт продажу