0

Жіночі образи в кіно. "Дощовий день в Нью-Йорку": легка іронія кольору

Під шум дощу та в супроводі фортепіанної музики розвиваються події у романтичному фільмі Вуді Алена «Дощовий день у Нью-Йорку». Відразу помітні кольори, якими іронічно грає режисер, маркуючи події і, особливо, – контрастні характери головних героїнь. Тут народжуються і стверджуються нові жіночі типажі і ми пильно придивляємося до подробиць і способу їх самовираження, в одязі зокрема.

 

Наші добірка і колажі моделей Burda Style – це гра художника, що розфарбовує сценарій (раптом, і власного життя) і предметно наповнює історію деталями. І в нас є збіги!

 

Пастельний початок

Стиль преппі – найкращий інструмент, щоб розказати про юні прагнення до успіху (в журналістиці) головної героїні Ешлі Енрайт.

 

Pretty Preppy: елітарність та класичний шик

 

Кадр із фільму "Дощовий день в Нью-Йорку" реж. Вуді Ален.

 

Лялькова зовнішність підсилена пастельними рожевим і бірюзовими відтінками її кашемірових пуловерів і «шкільних» спідничок зі складками в тон. 

 

Стильний та простий дизайн: як побудувати викрійку спідниці в складку

 

Кадр із фільму "Дощовий день в Нью-Йорку" реж. Вуді Ален.

 

Образ героїні будується на безумовній чарівності, що у грайливому наслідуванні респектабельного експресивно йому контрастує. 

 

Просто та швидко: стильна накидка-пончо без викрійки

 

Асиметрична накидка Burda Style 10/2019 #105 ВПончо Люблю шити  4/2019 #104Накидка з зав'язками Burda Style 10/2017 #112

 

Накидка і капелюх «федора» - класичне, трошки ностальгійне поєднання, а благородні тони кави з молоком особливо прийнятні для блондинок.

 

Крислатий капелюх: шиємо модний аксесуар власноруч

 

Кадр із фільму "Дощовий день в Нью-Йорку" реж. Вуді Ален.

 

 

Фокус на яскравий об’єкт

На фоні інтер’єрів, ракурсів вулиць і світла, що пробивається крізь дощ, проходить калейдоскоп спонтанних зустрічей і подій. Увага до деталей, і зокрема до вбрання героїв, робить естетичною насолоду від історії.

 

Не тільки класика: стильні комбінації з червоним у вашому гардеробі 

 

Рюкзак із тасьмиКуртка-бомбер Burda Style 10/2019 #105 ВКругла сумка, Сумка-шопер гачком

 

Навіть червоний колір на фоні дощу звучить м'яко, стає приглушеним. І все ж, це новий яскравий характер героїні Селени Гомес.

 

Кадр із фільму "Дощовий день в Нью-Йорку" реж. Вуді Ален.

 

Чи ви готові до літнього дощу? Його спонтанно «вмикають» впродовж усієї історії, роблячи її ніби-то незручною і… прекрасною! Такий спеціальний дощовик двічі з’являється на екрані. Наш власний спойлер – викрійку і докладну інструкцію з пошиття знайдете в номері «Люблю шити» 1/2019.

 

Час плащів: 15 ідей для модної обнови

 

Дощовик з капюшоном Люблю шити  1/2019 #101

 

Похід в музей – це ознака спільних інтересів і гарний привід для побачення! Одяг героїв виключно простий, але яскравий – новітня естетика костюму контрастує із «пилом» історії і романтикою вбрання минулих епох.

 

Кадр із фільму "Дощовий день в Нью-Йорку" реж. Вуді Ален.

 

Образ "молодшої сестри" колишньої подруги має такий рецепт: із білими кедами, білою Т-шоткою чи простим пуловером вельветова міні-спідничка плюс гострі фрази... 

 

Яскрава спідниця А-силуету як альтернатива спідниці-олівцю

 

Спідниця Каталог Burda 2/2019 #6252

 

Ми маємо цілий ряд подібних моделей спідниць міні із легким розширенням. У кожної продумане і функціональне оформлення і пояс для гарної фіксації спіднички на талії. Ви зауважите – мейнстрім? А ми вважаємо, що юним життєво необхідно бути в потоці. Це вони несуть прогресивні ідеї вперед. Навіть якщо це такі, гарно скроєні «класичні» рішення.

 

Спідниця Каталог Burda 2/2017 #6480,  Спідниця Каталог Burda 2/2019 #6252

Спідниця з широким поясом Burda Style 5/2019 #112Спідниця з кишенями Burda Style 8/2018 #104

 

З чим асоціюється таке обурливо «звичайне», як для цілої кіногероїні, вбрання? Можливо зі сміливістю в поєднанні із почуттям гумору… Ні – з легкою іронією. Саме ці риси допомагають робити кроки вперед і... назустріч!

 

Кадр із фільму "Дощовий день в Нью-Йорку" реж. Вуді Ален.

 

0
Поділитись:

Хіт продажу