0

Правильний хаос. Багатошаровість в образі

  У дитинстві бабусі одягали нас немов капусту, щоб ми не мерзли. Ми опиралися, але все ж мирилися. Тоді ми і подумати не могли, що це називається одним словом «багатошаровість».

 

 

Манера так одягатися виявилася дуже зручною, красивою і дає можливість комбінувати речі до нескінченності, виявляючи при цьому свій стиль. У цьому сезоні дизайнери знову пропонують нам свої варіанти багатошаровості в образі, поєднуючи непоєднуване. Та важливо пам'ятати, що це ефектно і доречно тільки на подіумі, або годиться для вуличної моди.

 

 

Найбільш цікавий вигляд мають аутфіти, де присутня велика розбіжність фактур. Не бійтеся експериментувати. Наприклад, можна поєднувати шкіру і шовк, хутро і трикотаж, мохеровий светр із шовковою блузкою. Головне, щоб тонкий предмет одягу формував перший шар.

 

 

Довжина одягу повинна наростати з кожним шаром. Винятком може бути поєднання спідниці або шорт, вдягнених зверху колгот, або косуха, вдягнута зверху довгого светра або топа.

 

 

Найпростіший спосіб створити ефект багатошаровості - накинути на плечі кейп (спеціальну накидку). Вона прекрасна в поєднанні і з брюками, і з джинсами, і з сукнею, і зі спідницями. Джемпер з V-подібним вирізом горловини добре надягати зверху сорочки, водолазку - під светр з горловиною-човником і вирізом-крапелькою на спині, а светр-плаття з короткими рукавами - із вдягнутим під низ регланом.

 

На жаль багато хто припускається помилок в своїх експериментах. Не допускайте в своєму образі речей з тканин схожих фактур, також нудним буде образ з поєднанням відтінків одного і того ж кольору. Наприклад, не можна вдягати джинсову куртку зверху джинсової сорочки.

 

 

Не варто перевантажувати квітами і принтами. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете правильно це зробити, то краще використовуйте один принт в гардеробі.

 

 

Важливо пам'ятати, що багатошаровість додає об'єму. Якщо ваші мірки ближче до розмірів Plus, то будьте максимально акуратними при створенні образу, щоб не додати зайвого. І навпаки, за потреби завдяки багатошаровості бажаний об'єм можна набути зверху, або знизу - там, де на вашу думку його не вистачає.

 

 

Неможливо уявити будь-який образ, а особливо багатошаровий, без аксесуарів. Це можуть бути хустки, шарфи. Також рукавички, намиста, кольє, браслети, ремені і, звичайно ж, сумки. І пам'ятайте, чим яскравіший аксесуар, тим більш стриманим за кольорами повинен бути багатошаровий образ.

 

0
Поділитись:

Хіт продажу