Жіночі образи в кіно. "Кішка на розпеченому даху": піжамна історія

Звичайний тренч, накинутий в рішучому пориві поверх шовкової комбінації, – цей візуальний образ міцно тримається образу і характеру героїні кінофільму «Кішка на розпеченому даху» з Елізабет Тейлор у головній ролі. І якщо понад півстоліття тому це був лише акторський атрибут, то саме зараз принцип поєднання грубого чоловічого одягу із чуттєвим жіночим – найдієвіший у моді.

 

Не дивлячись на те, що фільму вже більше 60 років, ми точно знаємо, що не у розділі «Вінтаж», а серед сучасних моделей журналів Burda Style знаходяться наші аналоги! Перевіримо?

 

Актуальна історія

Сценарій п’єси  і улюбленого кінофільму має концентрований в часі і просторі напружений сюжет. Події розгортаються в одному домі в колі родини. Піжамні луки героїв тут свідчать не тільки про інтимність теми, але і про вичерпності мотивів. «Триматися, допоки відчуває змогу…» – ось, що робитиме кішка на розпеченому даху!

 

Час плащів: 15 ідей  модної обнови на весну

 

 

Кадр із фільму "Кішка на розпеченому даху", реж. Річард Брукс, Сукня-футляр Burda Style 2/2013 #139

 

Ретро-настрій гарантовано!

Бо саме тут пролягає та умовна межа минулого із сучасністю, виказана деталями, що дає відчуття різниці і в гендерних ролях зокрема. Спідниця-олівець – це геніальний винахід і компроміс, що дозволяє мімікрію в чоловіче середовище (а це іноді потрібно нам у роботі і не тільки), бо композиційно силует уподібнюється чоловічому костюмові. Але яка виключна можливість показати різницю, підкреслюючи талію. Від себе, жінок 21-сторічя, додаємо в образ… лише квітковий принт!

 

10 оригінальних дизайнів спідниці-олівець

 

Спідниця-олівець Каталог Burda 2/2018 #6370 А, Кадр із фільму "Кішка на розпеченому даху", реж. Річард Брукс

 

Білим вбранням героїня створює яскраву пляму в монохромному інтер’єрі, де переважають білі і кремові кольори. А ще в такий спосіб ми абстрагуємося до символічності силуетів і поз. Як у скульптурі або графіці. Ви ж знаєте, що в кадрі виграшною є асиметрія? І, звісно ж, пам’ятаєте про вигин і осанку! 

 

Складка Діора і "мушка" на спідниці - як це робиться

 

Спідниця-олівець Burda Style 11/2019 #109, Кадр із фільму "Кішка на розпеченому даху", реж. Річард Брукс

 

Контрастні акценти

Конфлікт цієї пари зовні і всередині їх двох розіграний не тільки репліками. Тут вповні гра і все підкреслено в деталях.

 

Pajama party: шиємо модну блузу в піжамному стилі

 

 

Кадр із фільму "Кішка на розпеченому даху", реж. Річард Брукс, Чоловічий халат Burda Style 12/2016 #133

 

Сама як вітер

Щось невимовно зворушливе є в цих двох сукнях з різних епох. Ми, звісно, пильно придивляємося до нюансів драпіровок ліфа сукні кіногероїні і точно визначаємо в сантиметрах зміщення лінії плеча та глибину декольте спинки, але нас підкорює талант дизайнерів Burd Style: в сучасному баченні образу реалізовано те незбагненне відчуття польоту. В цій сукні ви крокуєте ледь над землею! Принаймні, усі, хто дивитиметься на вас у такій сукні, саме так і подумають!

 

Ефектна драпірована деталь

 

Сукня Burda Style 6/2017 #108 В, Кадр із фільму "Кішка на розпеченому даху", реж. Річард Брукс

 

Поглянути на себе збоку

І побачити інші можливості. Перейшовши межу юнацького заперечення досвіду батьків, ми можемо зважити на досвід кіногероїв, як на поживний. Зверніть увагу, що крій сорочки в тій епосі ще не калькує чоловічу, а має виключно жіночну компоновку похилого плеча із підкресленим декольте і обляганням бюсту.

 

Все, що потрібно знати про комір

 

Блузка Burda Style 7/2018 #117, Кадр із фільму "Кішка на розпеченому даху", реж. Річард Брукс

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня-сорочка із супатною застібкою

Немає причин відмовлятися від стилю навіть у сильну спеку. Тим більше, коли є елегантна сукня з...

20 грн.

Зараз переглядають

Пуловер з вузькими рукавами і вирізом «гойдалка»

Зверніть увагу на пуловер із круглою горловиною і вузькими призбореними рукавами. Пошити його...

44.90 грн.

Накидка-пончо трикотажна

Якби все були таким елементарним, як ця накидка! Потрібно виконати всього пару швів та обробити...

0 грн.