0
Акція 1+1=3

Марсель Остертаґ: яскравий стиль для сильних жінок

Про нього дізналися після виходу на телебаченні шоу Клаудії Шиффер «Модний герой». А своїм успіхом мюнхенський дизайнер Марсель Остертаґ зобов’язаний стилю, який поєднує традиції та сучасність.

Марсель Остертаґ
1979 – Марсель Остертаґ народився в місті Берхтесгаден. 2004 – отримав приз за найкращу випускну роботу Центрального коледжу мистецтва та дизайну імені святого Мартіна в Лондоні. 2006 – заснував власний бренд.

«Для мене важливі професіоналізм, креативність та людяність. Людям, з якими ти працюєш, важливо забезпечити душевний комфорт.»

Нові колекції Марсель Остертаґ представляє два рази на рік – на Тижні моди Mercedes-Benz Fashion Week в Берліні. Саме тут розпочалася його кар’єра. Молодий дизайнер підкорив величезну аудиторію в 2008 році, коли здобув премію великої мережі німецьких універмагів Karstadt New Generation Award, продемонструвавши хитромудрі, але достатньо класичні моделі.

 

Хто створює одяг

 

 

Ескізи Марселя Остертаґа втілюються в життя не зволікаючи: «Одяг найнеперевершенішого крою нічого не вартий, якщо його ніхто не зможе носити».

 

 

Дизайнер з’явився на світ у маленькому баварському містечку Берхтесгаден. Уже в 25 років отримав першу нагороду – за найкращу випускну роботу в Центральному коледжі мистецтва та дизайну імені святого Мартіна в Лондоні. Причому вже під час навчання майбутній дизайнер працював над проєктами з такими відомими марками, як Burberry і Paul Smith. В 2006 році Марсель Остертаґ заснував власний бренд. Його шоу-рум розташований у Мюнхені. Майстерня дизайнера там же, у задній кімнаті.

 

 

Остертаґ – один з тих, хто бачив більшу частину світу, проте не забуває про власне коріння. Його колекції завжди сповнені чарівних деталей, таких, наприклад, як в’язані ґудзики на класичному тренчкоті. Жіночі моделі часто багаті на чоловічі елементи.

 

Плетені ґудзики-кульки власноруч: 4 кроки

 

 

Із сукні-футляра він створює щось нове та особливе за допомогою геометричних фігур або шкіряних аплікацій. А представлена в журналі Burda червона вечірня сукня завдяки незвичайним деталям та асиметричним лініям викликає шквал емоцій!

 

25 викрійок ефектних суконь з мінімумом деталей

 

 

В роботі Марсель Остертаґ – командний гравець. На створення однієї з осінньо-зимових колекцій Остертаґа надихнув документальний фільм про вулкани. Дизайнер прийшов у захват від переливу кольорів вулканічної лави. Миттєво народилася ідея струменистих силуетів з шовку – «яскравий стиль для сильних жінок». Ця колекція присвячена стихії Землі. За нею слідують теми Води та Повітря. Прихильниці модної марки завжди з нетерпінням чекають на нові шедеври улюбленого дизайнера.

 

Конструктивізм і чуттєвість в колекціях Алессії Джакобіно

 

 

0
Поділитись:

Зараз переглядають