ODEEH. Еклектична гра насичених кольорів

Ручна робота, ексклюзивний крій і позитив - німецькі дизайнери Отто Дрьогслер і Йорг Ерліх поклали ці принципи в основу своєї марки. Бренд  ODEEH працює в особливій, на сьогоднішній день, традиції ательє. Дизайнерський дует обігрує ескстремальні силуети, створюючи напруженість між традиційним та експериментальним пошиттям. Стиль ODEEH: сміливий, креативний, еклектичний та іноді casual.

 

 

Стара школа "от кутюр" більше не буде витонченим натяком. Комбінація швейних технік пориває із традиційним розумінням елегантності. Колекціїї створюються таким чином, що речі можна вільно компонувати між собою, саме так  по-справжньому розкривається унікальний образ  ODEEH.

 

Чи то для оформлення ескізів, чи для доставки вже готової продукції на роботу у компанію запрошують лише професіоналів. ODEEH співпрацює з ткачами і компаніями виробництва принтів на шовковкових тканинах у північній Італіїї, із німецькими майстернями,  мануфактурами та майстернями-підприємствами. Така позиція свідомого антиіндустріалізму відображає основний принцип ODEEH.

 

Німецькі дизайнери Отто Дрьогслер і Йорг Ерліх із Odeeh
Нiмецькi дизайнери Отто Дрьогслер i Йорг Ерлiх
До створення власної марки дзайнери Отто Дрьогслер і Йорг Ерліх працювали з Карлом Лагерфельдом і Джилл Сандер.

У 2008 році після 12 рокiв роботи у René Lezard Отто Дрьогслер і Йорг Ерліх заснували марку  ODEEH .

 

У 2009 році відбувся перший показ в Берліні в рамках Тижня моди Mercedez-Benz Fashion Week.

 

У 2011 році бренд дебютував в Парижі. У 2014 році в Берліні відкрився перший магазин  ODEEH .

Пане Дрьогслер, пане Ерліх, ваш бренд  ODEEH продовжує традицію ательє. Що ви під цим розумієте?

В першу чергу «ательє» означає для нас пробувати, на дотик доходити до ескізу, приділяти всьому час і з'єднувати старі прийоми ручної роботи із сучасними технологіями. Ми не робимо моду от-кутюр, але і мас-маркет теж не про нас. Ми розробляємо дуже багато моделей на манекені, перший варіант шиємо з бязі. І відшиваємо колекції на невеликих підприємствах в Німеччині.

 

 

ODEEH асоціюється з легкістю і невимушеністю. Як це вдається?

Не треба сприймати моду занадто серйозно. Мода повинна дарувати позитив. Ми хочемо відчувати себе впевненіше, радісніше і вільніше в тому, що ми носимо. Один з наших основних принципів говорить: «Експериментуй! Будь сміливішим! Комбінуй кольори по-новому і став під сумнів «модні рецепти».

У вашій роботі важливу роль відіграють ексклюзивні тканини...

Кожного сезону ми шукаємо матеріали, що кидають нам виклик. Фаворити на всі часи - жакардові тканини і шурхітливий бавовняний поплін, на якому візерунки, створені за нашими ескізами, мають ідеальний вигляд.

 

Комплект 127 з Burda 5/2015 - Простора блузка з низькими проймами, фальшзастібкою поло, видовженою спинкою і округленими боковими розрізами така гарна, що можна повністю розслабитися. Брюки на еластичному поясі вирізняються оригінальним контрастним принтом. Спереду у них класичні кишені з відрізними бочками, а ззаду - накладні.

 

 

ФОТО: НОРБЕРТ БЕРЕС (1); ODEEH.

Переклад: Олена Рапова

0
Поділитись:

Хіт продажу

Туніка і топ силуету ампір

Прекрасний дует - прозора туніка і однотонний топ на вузьких бретелях! Глибокий V-подібний виріз...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Блузка з пишною баскою

Блузки з баскою і сукня сорочкового крою з пишною спідницею. ...

54.9 грн.

Пуловер прямого крою з погонами

Витончена зборка уздовж горловини, погони і пати рукавів із золотавими ґудзиками роблять цей...

49.9 грн.