Весняний настінний декор власноруч

Щільні стрічки з натурального шерстяного флізеліну використовуємо в поєднанні з фетровими шнурами, квітками, намистинами і дерев'яними деталями. Подібний декор підходить і для прикраси передпокою, і коридору.

Вам знадобиться:

- коричнева стрічка з натурального шерстяного флізеліну завширшки 15 см, для кожної моделі: по 1 відрізку розміром 93 х 15 см, 90 х 15 см і 7 ​​х 5 см

- бузкова і світло-зелена стрічки з натурального шерстяного флізеліну завширшки 30 см і завдовжки по 30 см

- 30 х 45 см лілового і ясно-зеленого фетру завтовшки 3 мм

- 2 дерев'яні ґудзики діаметром 7 см

- фетровий ґнотовий шнур: для квіток діаметром 5 см зеленого, бірюзового та фіолетового кольору - по 4 шт. завдовжки 50 см; для сердечка: помаранчевий, зелений, рожевий і бузковий - по 4 шт. завдовжки 50 см і 1 м

- дерев'яні квітки діаметром 4 см - по 3 жовтих і помаранчевих і 4 світло-зелених

- ножиці, олівець, лінійка, пістолет із гарячим клеєм, ножівка

 

Для підвішування: 2 коричневих ґнотових фетрових шнура діаметром 5 мм і завдовжки 50 см; 2 соснові планки розміром 10 х 20 мм і завдовжки по 13 см; світло-зелені дерев'яні кулі діаметром 15 мм.

 

Модна гама. Перші весняні квіти

 


КРОК 1

Намалювати шаблони для квітки і серця відповідно до ширини стрічок шерстяного флізеліну (див. фото), перевести на папір і вирізати.

 

Шаблони зафіксувати шпильками на вибраному флізеліні і фетрі і вирізати по 1 деталі. Деталі з флізеліну і фетру точно наклеїти один на одного. Додатково зі світло-зеленого і бузкового фетру вирізати по 1 кругу діаметром 8 см.


КРОК 2

Для підвішування для кожної моделі відрізати по 2 смуги з флізеліну і 2 коричневих ґнотових шнура згідно з вказівками з витрати матеріалу. Для більшої стабільності для кожної стрічки кожну соснову планку обрізати до 13 см. Планку наклеїти на довшу смугу флізеліну, як показано на фото.


КРОК 3

Планку змастити клеєм, один раз обгорнути смугою флізеліну, притиснути до планки і дати клею висохнути. Наклеїти на планку другу смугу флізеліну. Для підвішування обидва шнура провести під згин смуги і кінці зав'язати вузлом. Потім обидві смуги місцями зафіксувати за довжиною і розташуванням. На кінці стрічки ножицями прорізати бахрому завдовжки 6 см. Всього таким чином підготувати дві стрічки.

 

Блакитні ломиніси: вишиваємо подушку і доріжку на стіл

 


КРОК 4

Взяти коротші ґнотові шнури для кожної стрічки разом за кінці і зв'язати шнуром. Потім по одному пучку наклеїти зі зворотного боку посередині по верхньому краю обох стрічок. Шнури злегка скрутити один з одним, кінці наклеїти на кінці флізелінових смуг за допомогою окремих шматочків флізеліну.

 

Весняна сукня в квіточку: 20 моделей, які піднімуть вам настрій!

 

Тепер прикріпити квітку і сердечко. Для квітки наклеїти решту шнурів, рівномірно розподіливши їх посередині стрічки, зверху наклеїти круг із фетру. Кінці зав'язати вузлами і підрівняти кінці шнурів. Інші відрізки по 4-5 ниток хрест-навхрест протягнути в отвори ґудзика, зафіксувати на зворотному боці і наклеїти на квітку.


КРОК 5

На сердечко спочатку наклеїти круг з фетру, потім ґудзик. Решту довших шнурів посередині зав'язати вузлом і наклеїти на ґудзик. Посередині вузла наклеїти дерев'яну намистину. Дерев'яні квітки нанизати на шнури разом з квітками з фетру, зав'язавши для фіксації на шнурах вузли або просто красиво розподілити квітки на шнурах і наклеїти на стрічку з флізеліну.

 

Мікротренди. Квіти на сукнях

 


Готово!

 

 

За матеріалами журналу Burda. Моє улюблене хобі 2/2016

 

 


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Кардиган оверсайз из вязаного полотна

На этот раз он сама элегантность! Глубокий вырез и планка застежки вытягивают силуэт. Рукава с...

35 грн.

Зараз переглядають

Жакет приталеного крою з розкльошеними рукавами

З парчі можна зробити справжній витвір мистецтва! Особливо якщо вибрати правильну окантовку -...

35 грн.

Сукня-бюстьє вечірня на тонких бретелях

Вечірні і коктейльна сукні-бюстьє відрізняються довжиною і цікавими деталями, а пошиті за однією...

40 грн.