Один образ Зої Дойч в картатій сукні з білим комірцем

Ми не пройшли повз зелену сукню на акторці Зої Дойч і подивувалися, як із простих інгредієнтів можна зробити пікантний комплект на вихід. За малої кількості елементів образ містить достатньо протиріч, споріднених з юнацьким бунтом, але поданих гламурно.

 

Саме контраст повсякденності сукні-сорочки із атрибутикою свята робить незвичайним і авангардним цей образ. Звісно, грайливий тон тут задають болотного кольору оксамитові босоніжки. На картатій сукні зелені кольори в сполучені із нюдовою (а не білою) основою. Погляди притягує фактура тканини. В кутюрних колекціях часто використовують прийом, коли тривіальний давній патерн роблять святковим, наприклад, тчуть із металізованих ниток. Тут схожий ефект декоративності тканини, але без перебільшення.

 

Зої Дойч, (фото:gettyimages.com)

 

Силует сукні компактний, ремінець робить талію тонкою. Сукня явно переходить грань поняття унісекс у бік жіночності. А от строгий сорочковий комірець явно випав із чоловічої шафи. Він сприймається аплікацією і своєю відокремленістю нагадує кольє. 

 

До школярської зовнішності Зої Дойч, акторки молодіжних серіалів, цілковито пасує сукня з індексом «коледж». Звісно що жінкам, які до коледжу потрапляють з боку вчительської, таку сукню також можна носити, але із брюками.

 

5 модних елементів, взятих зі шкльної форми

 

Зої Дойч, (фото:gettyimages.com), моделі Burda

 

Можна безкінечно розкладати образ на елементи і прагнути їх описати. Але те, що ми проговорили, як ртуть, знову стікається в одне. А те, що ми бачимо, приносить нам певну естетичну насолоду. Лише спираючись на візуальний ряд, ми вибрали моделі суконь Burda з подібним стилевим потенціалом, який нам показала ця картата сукня Зої Дойч.

 

Мінісукня з білим комірцем

Шовкова тканина, білий відкладний комірець із зустрічними складками та зухвалі, ніби рвані планки з відкритими зрізами... Це міні-плаття демонструє чарівну гру стилів, доповнену ефектним штрихом - сітчастими колготками.

 

Комірець з мережива

 

Сукня з комірцем Burda Style 2/2014 #126

 

 

Сукня з кокеткою і круглим коміром

Ця сукня здобрена деталями крою. Тут є кокетка і дрібні зборки, викладена назовні застібка на ґудзики і комірець круглої форми. Яким би пістрявим не був візерунок, всі ці деталі упевнено проступають наперед.

 

Комір робить стиль: Пітер Пен, Аліса і компанія

 

Сукня-сорочка Burda Style 9/2012 #113

 

 

Картата мінісукня

Наша улюблена і така проста мінісукня на кожен день із бантовою складкою біля вирізу. Форму рукавів створюють акуратні манжети. Виріз глибший і без комірця додає пікантності цій сукні. При потребі під сукню можна вдягнути білу сорочку.  

 

Як зробити викрійку комірця

 

Сукня Burda Style 11/2020 #120

 

 

Твідова сукня

Окрім продовгуватих виточок, на рукаві є середній шов, що додає зручності і також робить фігурним рукав. Така конструкція ідеально підійде для щільних шерстяних тканин. Сукня буде комфортною і спокусливою: попри об’ємну тканину, вона гарно прилягає, повторюючи вигини фігури.

 

10 архівних моделей суконь BURDA, які варто пошити і сьогодні

 

Сукня Каталог Burda 2/2020 #6149В

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня міді розкльошеного силуету без рукавів

Приталена сукня міді з рельєфними швами, без рукавів. ...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня-бандо з вирізом краплинкою

Щоб створити це звабливе плаття-бандо з вирізом крапелькою, що вільно спадає уздовж тіла,...

39.90 грн.

Жіночий дафлкот

Практичний капюшон, застібки клевант, великі накладні кишені і, звичайно, відмінна шерстяна...

39.90 грн.