Ідеально гострі. Ножиці для роботи

 Акуратно розкроїти тканину, просто відрізати нитки, швидко обробити зрізи - для кожного виду ножиць знайдеться своя робота.

 

 

 Розкрійні ножиці. Класична сталева модель розміром від 7 до 14, ідеальний середній розмір 10. Плюс спеціальної юстирувальної гайки те, що ви самостійно можете змінювати тиск лез. (Наприклад, від Solingen Stahl.)

 

 

 

Ножиці із зігнутими ручками. Вони ще зручніше закрійних: за рахунок більш низького положення лез тканина під час різання не піднімається. Плюс: ергономічні ручки комфортні для роботи.

 

 

 Ножиці для обрізання ниток. З їх допомогою так просто і приємно не тільки обрізати нитки після виконаних строчок на машині та на готовому виробі.

 

Ножиці для вишивання. Мініатюрні ножиці з довгими ручками, розташованими під кутом, ідеальні для техніки хардангер та аплікацій. Плюс: вони також вправно надсікають куточки.

 

                                   

 

Зубчасті ножиці. З їх допомогою можна дуже швидко обробити зрізи на тканинах, що не сильно осипаються. Плюс: є екземпляри з інтервалом між зубцями від 5 до 7 мм. Ножиці з великим інтервалом між зубцями теж обробляють зрізи, наприклад на шкірі.

 

 

Ножиці для прорізання петель (вони ж розпорювач). Працювати із заокругленими швами? Прорізати петлю для гудзиків? Будь ласка! Плюс: нижній гачок піднімає нитку, а заокруглене вістря захищає тканину від пошкодження.

 

                               

 

Ножиці для шкіри. Завдяки солідній вазі ці ножиці впевнено лежать в руці. За рахунок спеціального шліфування вони ріжуть практично всі види шкіри, як по маслу. Плюс: на відміну від своїх «колег» вони можуть виконувати непрофільні роботи, наприклад різати картон.

 

 

ПОРАДА

Згодом всі ножиці тупляться. Щоб ваші помічники завжди були у робочому стані, дотримуйтеся наступних правил.

• Після роботи кожен раз видаляйте із внутрішніх поверхонь лез пил від матеріалу.

• Регулярно змащуйте місце з'єднання лез.

• Віддавайте ножиці на заточку лише професіоналам.

 

Фото: Сільке Дайдл.

2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Дорогие рукодельницы! Подскажите, пожалуйста, где можно в Киеве заточить швейные ножницы? Кто-то из домашних испортил (не признаются :-) ).

Или проще уже новые купить?

Прежде чем выбросить попробуйте такой способ.Железную мочалку для чистки сковородок (в народе драйка) порежьте ножницами.Я для своих ножниц купила такую и перед раскроем тяжелых тканей слегка " нарезаю" мочалку.Пользуюсь ножницами лет 8 ,мочалка хранится  в швейном уголке.Удачи!

Хіт продажу

Топ-майка

Влітку без шовкового топа на бретелях просто не обійтися! ...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня-футляр в азійському стилі з довгими рукавами

Сукня-футляр  приталеного крою із розрізом у рельєфному шві. ...

54.9 грн.

Пуловер простого крою з боковими розрізами

Прямий трикотажний пуловер - універсальна річ, яка виручить в той самий момент, коли необхідно...

54.9 грн.