Ідеально гострі. Ножиці для роботи

 Акуратно розкроїти тканину, просто відрізати нитки, швидко обробити зрізи - для кожного виду ножиць знайдеться своя робота.

 

 

 Розкрійні ножиці. Класична сталева модель розміром від 7 до 14, ідеальний середній розмір 10. Плюс спеціальної юстирувальної гайки те, що ви самостійно можете змінювати тиск лез. (Наприклад, від Solingen Stahl.)

 

 

 

Ножиці із зігнутими ручками. Вони ще зручніше закрійних: за рахунок більш низького положення лез тканина під час різання не піднімається. Плюс: ергономічні ручки комфортні для роботи.

 

 

 Ножиці для обрізання ниток. З їх допомогою так просто і приємно не тільки обрізати нитки після виконаних строчок на машині та на готовому виробі.

 

Ножиці для вишивання. Мініатюрні ножиці з довгими ручками, розташованими під кутом, ідеальні для техніки хардангер та аплікацій. Плюс: вони також вправно надсікають куточки.

 

                                   

 

Зубчасті ножиці. З їх допомогою можна дуже швидко обробити зрізи на тканинах, що не сильно осипаються. Плюс: є екземпляри з інтервалом між зубцями від 5 до 7 мм. Ножиці з великим інтервалом між зубцями теж обробляють зрізи, наприклад на шкірі.

 

 

Ножиці для прорізання петель (вони ж розпорювач). Працювати із заокругленими швами? Прорізати петлю для гудзиків? Будь ласка! Плюс: нижній гачок піднімає нитку, а заокруглене вістря захищає тканину від пошкодження.

 

                               

 

Ножиці для шкіри. Завдяки солідній вазі ці ножиці впевнено лежать в руці. За рахунок спеціального шліфування вони ріжуть практично всі види шкіри, як по маслу. Плюс: на відміну від своїх «колег» вони можуть виконувати непрофільні роботи, наприклад різати картон.

 

 

ПОРАДА

Згодом всі ножиці тупляться. Щоб ваші помічники завжди були у робочому стані, дотримуйтеся наступних правил.

• Після роботи кожен раз видаляйте із внутрішніх поверхонь лез пил від матеріалу.

• Регулярно змащуйте місце з'єднання лез.

• Віддавайте ножиці на заточку лише професіоналам.

 

Фото: Сільке Дайдл.

Подобається  2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Дорогие рукодельницы! Подскажите, пожалуйста, где можно в Киеве заточить швейные ножницы? Кто-то из домашних испортил (не признаются :-) ).

Или проще уже новые купить?

Прежде чем выбросить попробуйте такой способ.Железную мочалку для чистки сковородок (в народе драйка) порежьте ножницами.Я для своих ножниц купила такую и перед раскроем тяжелых тканей слегка " нарезаю" мочалку.Пользуюсь ножницами лет 8 ,мочалка хранится  в швейном уголке.Удачи!

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Hemd im Herrenstil

33.50грн.

Зараз переглядають

Брюки з прорізними кишенями на блискавці

Не бійтеся одягатися яскраво! Пошивши собі такі брюки, ви станете володаркою неабиякої речі. Крім...

33.50грн.

Жакет короткий без коміра

Особливо ефектний вигляд жакет довжиною до талії буде мати із сукнями та спідницями. Його...

33.50грн.