Кроїти легко! Поради щодо розкроювання різних тканин

Для багатьох кравчинь-аматорок розкрій тканини – найскладніша операція в шитті. Однак розкроїти тканину не так важко, як здається. Ось декілька секретів, які полегшать розкрій різних видів тканин і допоможуть уникнути помилок в цьому процесі.

 

Альтернатива пазлам. План розкладки викрійки на тканині 

 

Гладкі, рухливі тканини, наприклад, шовк, віскозу, розкроювати зручніше, якщо під тканину підкласти простирадло в якості шорсткої підстилки.

 

15 правил: як приборкати шифон

 

 

При розкроюванні дуже товстих, об’ємних матеріалів (таких, як штучне хутро) замість звичайних булавок візьміть більш довгі булавки з великими скляними головками.

 

Поради у роботі зі штучним хутром

 

 

При розкроюванні тканин, на яких залишаються сліди від проколів (наприклад, лакових), або тканини, які важко проколоти булавками (наприклад, тканина «палет»), деталі викрійки не приколюють, а скріплюють скотчем.

 

Тканина з покриттям та її секрети

 

 

Коміри, кишені, хлястики та клапани викроюють з основної тканини лише після першої примірки, для якої достатньо викроїти ці деталі з прокладкової тканини чи з бязі без припусків на шви. При розкроюванні смугастих, картатих або інших тканин з малюнком ви зможете позначити бажаний напрям малюнку на пробних деталях, а потім викроїти деталі у відповідності до малюнку.

 

Розкрій тканин в клітину: правила і поради

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Зараз переглядають

Блузка з V-подібним вирізом і баскою

Ажурна вишивка на білій блузці з V-подібним вирізом і зборкою на талії навіює ностальгічні...

33.50грн.

Сукня з рельєфними швами

Вас запросили кудись піти після роботи? Витончене червоне плаття з блискучої тканини буде...

33.50грн.