0
Акція 1+1=3

Чергова вишиванка для донечки

  • автор: Marianna Kalyna
  • дата: 19.06.2016
4
Поділитись:

Опис


Чергова вишиванка для донечки. Діти ростуть швидко, а вишиванку щодня не одягнеш. От і моя красуня виросла, вишиванка стала маленька - от і мала мама завдання на зиму - вишити і пошити нову. Цього разу доня сама обрала візерунки (куди ж ми без троянд). Ну а мамі залишилось тільки втілити ідею в життя. Робота йшла швидко - за місяць була готова вишивка, ну а пошити - справа одного дня. Викрійка сорочки з рукавом реглан з виточкою на плечі. Не памятаю номера журналу (в Бурді таких багато), але брала дорослий розмір і зменшувала на мірки дитини до 158 р. Мереживо робила гачком. На жаль фото сорочки з "моделлю" не маю, але як тільки, то одразу... :)

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Люблю ваші вишиванки, Маріанно! Стільки краси, праці і натхнення. Я от зараз морально збираюся для себе літній лляний топ вишити. Вже все підготувала, розрахувала, викроїла, час братися до роботи:)

В добрий час, Оленко. Бажаю вам гарно вишити!
Для мене вишивка - це відпочинок! Приємно бачити як створюється малюнок, як поєднуються кольори. А щасливе донене личко - то неймовірне задоволення. І звісно, як апетит приходить під час їди, то так і з вишивкою - чим більше вишиваєш, тим більше хочеться вишивати.

Яка гарна робота! Троянди, немов живі. Бажаю Вам натхнення, щоб ручки не боліли, а очі не втомлювались.

Дуже вам дякую!


Зачекайте будь-ласка