0
Акція 1+1=3

Жакетик

  • автор: Marianna Kalyna
  • дата: 21.09.2015
5
Поділитись:

Опис


Бурда 11/2014 мод. 110

Тканина - кашемір. Підкладка віскоза. Викрійка хороша, нічого не міняла. Рукавчик візькуватий, якщо плануєте носити товсті кофти - буде вузько. Вирішила зробити два ряди гудзиків. Єдине що не подобається "попівський" комір. З переду гарно, але зздаду комірець надто стоячий, ховаю його під волоссям. Петельки для пояса довязала гачком - так вони майже не помітні. Вже на фото побачила, що такий колір мені не дуже - занадто я бліда в ньому, буду виправляти макіяжем або шарфик якийсь контрастний додавати. Докупила коричневий поясок - з ним, на мій погляд, краще, хоча і пошила передбачений. 

Розхід тканини 2 м. при ширині 1,5 м. Використала всю.

Чекаю вашої критики

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Мене цей жакет теж привабив, я через нього цей випуск купила, тому дуже цікаво враження про комір дізнатись, не думала, що він проблематичний, візьму до уваги.
Колір тканини неяскравий, але - елегантний і додає вишуканості образу. Мені подобається.

Жакет прекрасний-нема чого критикувати,колiр шляхетний,цiкавi гудзики!Посадка вдала,дуже стильний образ.

Колір дуже благородний, з яскравою помадою все дуже гармонійно. Жакет пошитий гарно. Я теж задивлялалсь на цю викрійку. На картинці такий комір подобається. А от саме для себе такий використати не наважилася. У мене є два плетених кардигани з подібними. Якось їх забагато на плечах відчувається.

Дякую, дівчатка. Так, жакетик таки богемний. На хорошу погоду, щоб декольте показати. :-)

Дуже стильно!

Зачекайте будь-ласка