0
Акція 1+1=3

Сукня для випускного балу

  • автор: Marianna Kalyna
  • дата: 30.05.2018
6
Поділитись:

Опис


Вітання, любі майстрині. У мене чергова сукня.  Сукня для дівчинки випускниці, доньки моєї подруги.  Сукню шила, як для власної донечки, адже пам'ятаю цю дівчинку ще з народження - а вже 16-ть,  вже випускний. 

Використано 6 м. сітки середньої жорсткості (ширина 3 м) чорного кольору, 1 м. основної тканини - цупкий атлас бежевого кольору.

Нижня сукня приталена, мод 132 (09 / 2014) розмір 44. Для ліфа верхньої сукні - сітка в два шари,  дві нижні спідниці напівсонце (не хотіли робити додатковий обєм), третя верхня - повне сонце.  Сітка лягла мякими складками, тому замовниця вирішила ще додати по низу атласну стрічку. В якості декору використали мереживо по талії і на рукавчиках. Горловина підігнута вручну за бажанням замовниці. пройми рукава оброблені оверлоком і підшиті теж вручну. Замочок вшитий по спинці, закінчується із нижньою сукнею, далі на сітці по спинці шов. 

Задумане вдалося - сукня випускниці сподобалась, дівчина задоволена - випускний вже  відгуляла. 

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Дуже сподобалась сукня , така оригінальна і на вигляд легенька , як димка. Дякую за опис роботи,завжди уважно читаю , бо свого досвіту і креативу не вистачає.

дякую.

Ви таке гарне і оригінальне святкове вбрання створюєте. Красива дівчина у стильній сукні.

Дякую.

Неймовірно чарівна сукня!!!!

 

Дуже ефектна сукня вийшла!

Зачекайте будь-ласка