0
Акція 1+1=3

Осіння шубка

  • автор: Marianna Kalyna
  • дата: 22.11.2015
3
Поділитись:

Опис


Мод 102. 

Цю шубку я пошила ще у 2013 році. Це перша робота з хутром. (Хутро штучне). Сміття з цього хутра дуже багато. 

Спочатку я хотіла хутряного жилета, але в результаті получилась міні шубка. Покроїла хутро згідно викрійки - поміряла - жах! Фасон не мій, або викрійка не для жилета. Вирішила рукавчик подовжити на скільки було залишку хутра + додала комір стійку.  В результаті зрозуміла, що рукав реглан для мене річ дуже сумнівна. Пришила 3 гудзики, зробила петельки з тонкої гумки. Шубка на підкладці. Довжину зробла меншу, ніж запропонована у журналі. Ношу з широким шкіряним поясом або без - така собі розмахайка.

Сказати, що я від виробу у захваті - не можу. Але до вузьких джинсів і кофти (4/2014 мод 111) - варіант можливий. А моїй подрузі такий образ до вподоби.

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Мне тоже очень понравилось!Вам идет!Шубка чудесная.

Мар'яно, майстрині зазвичай найкритичніші до самих себе:) Шубка (чи хутряний жакетик) виглядає дуже симпатично. Красиві осінні фотографії. Такого теплого листопада я щось не пригадую. Учора в Херсоні було +18 градусів. Спека неможлива)))

Якось я шила пальто зі штучного хутра "під каракуль". Щоб було менше сміття робила таке. Після розкрою кожну деталь, не рухаючи з місця, акуратно по зрізах обкачувала липким роликом. Він знімав залишки обрізаного хутра. Потім обкачувала місце розкрою. Так було значно охайніше працювати.

Дякую, Ганно та Олено. Осінь дійсно цього року дуже довга і тепла. У нас, правда, вже задощило, а от вчора згадала про свої золото-осінні фотографії. Оленко, дякую за пораду - дійсно ролик збере все сміттячко. Я це хутро кроїла на цалофані, потім на подвір"ї все трусила (сусіди були в шоці) і ще квартиру пилососила після того крою.