0
Акція 1+1=3

Літня сукня

  • автор: Marianna Kalyna
  • дата: 05.06.2017
3
Поділитись:

Опис


Привіт всім!

Нова сукня для жаркого літа. Давно мріяла її пошити, а вийшло як завжди - шила за один день.  Нарешті до нас прийшло літо, на носі Зелені свята (Трійця) і як завжди немає що одягнути.  Тканина у мене була ще з бабусиних запасів - не натуральна, щось на подобі шовку - легка, а модель до неї сама напросилась. Шилось досить швидко - за один вечір суботи, щоб в неділю вже вигуляти. Викрійка не складна, і хоч я не з високих, але мені забракло довжини ліфу - додала пришивний пояс 5 см. І ще змінила спідницю - у мене асиметричне напів сонце (бо цілого сонця для мене було б забагато). Низ обробила роликовим швом.  Не робила подвійного переду - зробила обтачки для горловини спинки і переду. Не має кишень - хоча мені їх дуже бракувало.

І окремо про виріз - він таки дууууже еротичний (тобто глибокий). Хоча я не комплексую з цього приводу і для мене він не проблема (коралі трохи приховають занаддто відверте декольте), але хто такого не любить - візьміть на замітку. 

в цілому сукня вийшла суперова - не поміченою не залишишся! Вигулювала в новому комплексі пивної історії "Львіварня" - цікава місцинка, новинка у Львові. Всіх запрошую відвідати і доторкнутись до 300 літньої пивної історії.

Дякую усім за увагу.

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Маріанно, мені тканина здалася абсолютно сучасною, не скажеш, що з "бабусиної скрині". Сукня примітна, та ще й коли її вдягнула така гарна пані - очей не відірвати:)

Дякую за колоритні фото і міні-екскурсію!

Дякую. :)

Все нове - це добре забуте старе. Тканині вже десь біля 20 років. Мода знову повернулась і такі візерунки знову в тренді. 

:)

Зачекайте будь-ласка