0

Конкурс-флешмоб «Мій перший номер Burda» (січень, 1996)

  • автор: Тетяна
  • дата: 17.04.2020
6
Поділитись:

Опис


(січень, 1996)

"Чудеса можна створювати своїми руками" разом з BurdaStyle Ukraine

+ коментувати

6 Коментарів

Уммм... Танечка, Вы навеили такие теплые воспоминания....))) Мои первые журналы были из железнодорожной библиотеки ))) Как это было давно... Вот, прям захотелось к Вам, на фото, "занырнуть" в эту атмосферу. Я даже увидела некоторые из тех стареньких журналов у Вас на столе ;))) Спасибо за такие приятные мгновения!))) 

Марина!  Я благодарю Вас за искренность !Я уже много лет работаю в библиотеке. И с первыми номерами журналов также знакомилась в библиотеке!! На выходной брала у коллег журнал...А утром,  к открытию, обязательно приносила и сдавала потому,что первые номера,что выходили в Украине, пользовались очень большим спросом и зачитывались до дыр...Марина, Вы окунули меня также в ностальгию..."как молоды мы были" и стремились к прекрасному!!!Таких,как мы -много!!. 

Яка неймовірна колекція! Які скарби! Теж ходила до бібліотеки дивитись журнали і знімати викрійкі! А деякі старі журнали потім на ринку купляла ,до своєї колекції.

Пані Тетяно!! Мені  дуже приємно, що Ви оцінили наше зібрання журналів...Та ще і скарбами назвали ..Згідно інструкцій, ми маємо зберігати журнали лише за останні 5 років! Але завжди знаходяться допитливі читачі, які шукають  моделі за більший період,чим останні  роки...Вони щиро радіють "старим"номерам !! А разом з ними радіємо і ми тому,що зберігаємо цікаву  і потрібну нашим жінкам інформацію!! Дякую Вам за небайдужість і гарну оцінку  роботи!!! 

Зворушливо бачити стільки журналів разом. Дуже люблю Burda з найпершого його номеру в нашій країні. Дякую, що бережете їх для любительок шиття!

Як приємно чути добрі слова від заціеавлених майсринь!!!..Олено вдячна Вам щиро за небайдужість,Зичу нових швейних шедеврів!

Хіт продажу

№ викрійки 9422 BD
74.9грн