Конкурс-флешмоб «Мій перший номер Burda» (січень, 1996)

  • автор: Тетяна
  • дата: 17.04.2020
  • складність:
6
Поділитись:

Опис


(січень, 1996)

"Чудеса можна створювати своїми руками" разом з BurdaStyle Ukraine

+ коментувати

6 Коментарів

Уммм... Танечка, Вы навеили такие теплые воспоминания....))) Мои первые журналы были из железнодорожной библиотеки ))) Как это было давно... Вот, прям захотелось к Вам, на фото, "занырнуть" в эту атмосферу. Я даже увидела некоторые из тех стареньких журналов у Вас на столе ;))) Спасибо за такие приятные мгновения!))) 

Марина!  Я благодарю Вас за искренность !Я уже много лет работаю в библиотеке. И с первыми номерами журналов также знакомилась в библиотеке!! На выходной брала у коллег журнал...А утром,  к открытию, обязательно приносила и сдавала потому,что первые номера,что выходили в Украине, пользовались очень большим спросом и зачитывались до дыр...Марина, Вы окунули меня также в ностальгию..."как молоды мы были" и стремились к прекрасному!!!Таких,как мы -много!!. 

Яка неймовірна колекція! Які скарби! Теж ходила до бібліотеки дивитись журнали і знімати викрійкі! А деякі старі журнали потім на ринку купляла ,до своєї колекції.

Пані Тетяно!! Мені  дуже приємно, що Ви оцінили наше зібрання журналів...Та ще і скарбами назвали ..Згідно інструкцій, ми маємо зберігати журнали лише за останні 5 років! Але завжди знаходяться допитливі читачі, які шукають  моделі за більший період,чим останні  роки...Вони щиро радіють "старим"номерам !! А разом з ними радіємо і ми тому,що зберігаємо цікаву  і потрібну нашим жінкам інформацію!! Дякую Вам за небайдужість і гарну оцінку  роботи!!! 

Зворушливо бачити стільки журналів разом. Дуже люблю Burda з найпершого його номеру в нашій країні. Дякую, що бережете їх для любительок шиття!

Як приємно чути добрі слова від заціеавлених майсринь!!!..Олено вдячна Вам щиро за небайдужість,Зичу нових швейних шедеврів!

Хіт продажу

Жакет трикотажный без воротника

Жакет — «вишенка на торте» в этом комплекте с юбкой и блузкой, а также просто согревающая вещь....

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня з рукавами-ліхтариками і драпіровками у боковому шві

Трикотажна сукня обтислого крою, з короткими рукавами-ліхтариками і драпіровками у боковому шві...

44.90 грн.

Топ на бретелях і з куліскою на талії

Люксові речі не повинні бути дорогими і затратними! Цей благородний шовковий топ —...

39.90 грн.