Міський камуфляж. Сукня

  • автор: Люда
  • дата: 19.08.2019
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


Вітаю!

Я з черговим варіантом, певно, найпопулярнішої викрійки (принаймні цього літа).

Раніше я не любила сірий, бо він такий нейтральний, непомітний, безбарвний... А останнім часом найкомфортніше себе почуваю в сірому, бо він такий нейтральний, непомітний, безбарвний.. )) Все залежить від мети. Коли не хочеться привертати зайву увагу, коли втомлюєшся від соціуму, костюм "сірого кардинала" саме то щоб злитися з міським ландшафтом ))

Сидить на мені плаття трохи не так, як би мало по викрійці, бо я підіймала лінію талії десь на 3 см (мій зріст 163) і зменшувала на пару розмірів пілочку і спинку. Коли одягаю, воно здається мені вільним, але коли дивлюся на фото, то трохи шкодую, шо позрізала зайвого. Якби вкінці весни, коли я його шила, мені хтось порадив не псувати викрійку, була б дуже вдячна. Тому пишу тим, хто ще не встиг цього зробити - не варто! Просто порівняйте посадку на мені і на інших дівчатах, і врахуйте мої помилки. ;)

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

А я люблю сірий колір в одязі через його практичність та доречність будь-де. Разом із сірим ще й чорний, білий та всі відтінки синього. Їх можна з легкістю комбінувати. В залежності від виду тканини та моделі одягу можна і в сірому привертати увагу :) Якщо спокій - то у відпустці :)

Сукня чудова - легенька, невагома (справжня літня) та комфортна. І мені більше подобається такий силует, зменшений. 

Дякую ))) Саме так, сірий, чорний, білий і темно-синій був моїм стандартним набором кольорів до недавнього часу ))

Так, відпустка - це шанс відновитися. Я за неї вдячна. Зрідка в маленьких дозах вже і сама тепер не проти з людьми спілкуватись )))

Спасибі за підтримку )

Людо, я люблю сірий колір і поєднання з ним. Він доречний будь-якої пори року. Маю улюблену "маленьку сіру сукню", вже багато років вона виручає у випадках "я не знаю (мені немає) що вдягнути")))

https://burdastyle.ua/forum/dvi-sukni-po-odniy-vykriyci

У вашої сукні дуже приємний світлий відтінок. Можливо, вона трохи вужча в ліфі, ніж мала би бути. Але не критично. Гарна міська сукня. Дякую за самокритичний "розбір польоту" - це корисний досвід і зауваження.

Дякую за добрі слова )

При виборі викрійок я завжди шукаю роботи і коментарі людей, які ними скористалися. Рада, що є така можливість завдяки сайту і на знак вдячності намагаюсь робити свій посильний і, сподіваюсь, комусь корисний внесок )

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Приталений жакет з контрастними деталями

Приталений жакет з суцільнокроєним коміром-стійкою і призбореними по окатам рукавами -...

35 грн.

Зараз переглядають

Пуловер у спортивному стилі з контрастними манжетами

Цей пуловер у тенісному стилі — втілення спортивної елегантності. Très chic! Можна подумати, що...

35 грн.

Туніка зі спущеною проймою

Любите відчуття свободи? Тоді ця невимушена туніка зі спущеною проймою – ваш новий must have. Тут...

35 грн.