0

МІЙ ПЕРШИЙ НОМЕР BURDA! 02/1966

  • автор: Modalove
  • дата: 20.05.2020
3
Поділитись:

Опис


Я - новачок на цьому форумі :-). На селфі - з найстаршим журналом з моєї колекції - лютий 1966 року. Хоча в моій колекції є і номери п'ятидесятих років, з яких збережені лише інструкції та викрійки. Найстаріший - 12/1952. А перші моделі, які я сама шила в 90-ті - шорти та майка з 7/1991. Для мене BURDA - це не тільки про ідеальні викрійки одягу для реального життя-шиття, шию я рідко. BURDA - це історія сміливої жінки Енне Бурда, яка створила не просто журнал моделей одягу, а й зробила життя, напевне, мільйонів людей в світі яскравішим, сповненим прагнення до власного стилю, подарувала нові корисні знання та впевненість в собі, особисто ділилася своєю думкою та життєвими порадами. Пам'ятаєте її зворушливі монологи на перших сторінках журналів? BURDA - це "стрес-кіллер". BURDA - це машина часу! Гортаєш сторінки номерів, і ось: ця сукня 1975-го зараз в моді - треба зшити :-)); а наприкінці 60-х взуття на моделях, мабуть, найшикарніше за всі часи; а рецепт салату з 90-х - те, що треба для весняного столу. BURDA - це феномен: навіть в еру digital неможливо встояти перед спокусою купити кожен "паперовий" номер улюбленого журналу. BURDA - поза конкуренцією! 

+ коментувати

3 Коментарі

Дуже цікаво)

Дуже люблю журнал і підписуюсь під кожним словом.Особливо сподобалось, що журнал це "стрес-кіллер".Саме так я його і сприймаю.І ,звісно, як стимул для творчості

Ваше фото із найраритетнішим журналом Burda - яскравий фінал нашого конкурсу-флешмобу! Із задоволенням почитала історію вашої дружби з легендарним виданням. Відчуваю ті самі емоції) Завжди починала перегляд нового номера зі вступного слова Енне Бурда. Завдяки їй журнал  назавжди став більше, ніж просто колекція модних викрійок. 

Вітаю вас із перемогою в конкурсі! Перевірте, будь ласка, вашу електронну пошту. Я написала листа, щоб ви повідомили повні дані для оформлення передплати на журнал на друге півріччя - ваш приз. Якщо листа не отримали, напишіть мені на пошту e.rapova@burda.ua

Хіт продажу

№ викрійки 128
69.9грн