Образ в стилі Dior на зустріч з Міссіс Шью

  • автор: Ксенія Cамойлич
  • дата: 28.10.2021
  • складність:
Подобається  5
Поділитись:

Опис


На осінню зустріч з дніпровським клубом "МіссісШью"  "Dior" я пошила жакет.

 Жакет зкомбіновано з двох пальтових тканин - винного кольору та принту "гусяча лапка". Комбінувала виходячи із своїх запасів тканини, винного було 1,5 м, а "гусячої лапки"- 1 м, яких як раз вистачило. 

Шила жакет 1,5 місяці по неділях на курсах. У цієї моделі  багато технологічних моментів, які робила вперше для себе. Він досить складного крою, то посадити на себе сама наврядчи змогла б.  Наш викладач Валентина Федорівна дуже мені допомогла з посадкою моделі на мене. Завжди добре, коли є професійний погляд поруч.

Також плюсом курсів є  наявність промислової машинки, яка прострочила 6 шарів тканини у місці пришивання клапану до карману. Навіть не уявляю як би шила на домашній машинці те місце. А ще там є важка радянська праска, яка добряче застоює припуски після зшивання. Жодна сучасна модель не зробить шов таким тоненьким) То вироби з пальтових тканини стараюсь шити там.  

Загалом проблем з пошивом не було, все йшло добре, допоки не почала робити  фінальну відстрочку. Чогось машинка не захотіла "брати", замість потрібних 6 мм, вона робила то 1, то 5, то 3 мм, при чому в тонких місцях. Міняла голки, нитки, натяг, та все не виходило. То в цих місцях багато розпорювала, вже думала, що на зустріч прийду без відстрочки, а робитиму пізніше.  

Забрала жакет додому і спробувала на домашній, і вона молодчинка, всі місця чудово відстрочила з потрібною шириною. 

Петлі також робила на побутовій машинці, не дуже ними задоволена, вийшло тонше, ніж потрібно. Хочу навчитись робити ручні декоративні, вони б сюди більше пасували.

Сарафан  зшитий за викрійкою сукні-міні у стилі 60-х років з тієї ж тканини, що й спинка жакету ще у 2019 році. Хотіла тоді сукню ідентичну з журнальною, та примірявши срафан, зрозуміла, що в такій сукні мені буде дуже тепло)) Тож зупинилась на сарафані. В минулому році думала обрізати сарафан до розміру жилету, добре, що передумала, адже з новим жакетом він по новому заграв в моєму гардеробі.

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Ксения, это же ВАУ-ВАУ-ВАУ!!!))) Какая красота! Я в восторге от сочетания тканей, от выбранных моделей и от всего образа в целом! Все очень вкусно, стильно и Вам неимоверно идет! Браво!)))

Благодарю за комплименты, Марина)) 

Ксения,сколько смотрю,столько и восхищаюсь жакетом,да и всем образом вцелом!!!Умничка!!!)

Ксения образ великолепный получился. Жакет очень и очень стильно смотрится и ты в нем просто красотка. Супер!!!

Ксеніє, багато разів переглядала ваші фото. Складний, красивий проєкт та гарна презентація образу. Приємно і цікаво дивитися на такі роботи)

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Боди для малышей

Самых маленьких модниц ждет прелестное боди на подкладке с цельнокроеными завязками, благодаря...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Кардиган із запахом і планками вздовж горловини

Почуватися розслаблено можна лише вдома? Наш кардиган на зав’язках, оздоблений планками вздовж...

39.90 грн.

Футболка з фігурним вирізом горловини

Щоденний образ із вау-ефектом. Футболка з фігурним вирізом і суцільнокроєними з передом рукавами...

39.90 грн.