Спідниця з вінтажного номеру Burda 09/1998

• автор: Ксенія Cамойлич
  • дата: 23.03.2021
  • складність:
Подобається  7
Поділитись:

Опис

Спідниця на запах з еко-шкіри бордового кольору з вінтажного номеру Burda 09/1998.

Розгледіла цю викрійку на технічному малюнці, в самому журналі вона була сфотографована в сидячому положенні, тож коли вперше його листала навіть не помітила. В оригіналі до неї шили ще нижню спідницю, вона може вивести образ як у повсякденний так і в святковий. Для нижньої спідниці ще не підібрала тканину, хотілось якийсь щільний трикотаж у полоску, поки шукаю. 

Шви по бокам розклеїла трансфером для шкіри. Верх виробу оброблений обтачкою. Для того, щоб вона не виверталась, проклала з'єднувальні строчки по всім виточкам та швам.

Запах на спинці, на перед виходить напівкокетка, до якої прикріплено зав'язку з екошкіри. Друга зав'язка є на нижній задній частині  спідниці, вони зав'язуються між собою через отвір у боковому шві.

З протилежного боку (по боковому шву та виворотом напівкокетки) є дві тоненькі (по 1 см) зав'язки з підкладки. Вони зав'язуються першими, а потім накривається частиною напівкокетки і зв'язуються зав'язки з еко-шкіри. 

Ну не знаю зрозуміло пояснила чи ні, та процес дуже цікавий)) Треба якось відео зняти з самим процесом зав'язування.

Дуже сподобались лінії низу, як  раз зручно, щоб зробити крок. Ношу цю спідницю під сукні, і самостійно, глибина запаху все добре прикриває.

P.S. Зараз робила б цю спідницю на підкладці, бо еко-шкіра має замшеву основу, то тканина майже не ковзає, навіть якщо вдягнуті колготки.

Із залишків еко-шкіри пошила ще утеплену панаму, незамінна в дощову погоду)

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Ох ці вінтажні журнали, скільки там всього цікавого і така ностальгія) От цього саме номера не маю, тож із задоволенням подивилася на спідницю - дуже оригінальна та сучасна модель. Ви так стильно її обіграли. Та й взагалі, така спідниця - база для багатьох ансамблів.

Так, вінтажні номери, це скарбниця з викрійками. Мені сім журналів 90-тих років принесла колега по роботі і я собі там стільки наобирала цікавих моделей. Дуже хочу кімоно з прорізами по окату рукавів, а ще там є журнал з верхнім одягом (пальто, куртки різні) такі круті.

Модель справді дуже оригінальна, я таких схожих взагалі ніде не бачила, у сучасних спідниць на запах інший спосіб завязування.

Образ склався випадково, зранку випав надзвичайно гарний сніг і я вирішила, що не можна прогавити нагоду й побігла фотографуватись. Сукню шила в минулому році, а спідниця ще була трохи не дошита, за годину- дві все доробила і разом з молодшою сестрою побігли до балки, що через дорогу від нашого дому. І як  там було гарно, які дерева - всі в снігу. І як холодно, так холодно, що мій телефон розрядився через 10 хвилин фотографування. Добре, що в сестри був свій, і ми зловили момент того дня)))

З тих пір я купила собі павербанк)))

А я шила такую юбку в свое время, она у меня лежит "в сундуке". Оборку нижней юбки делала из органзы, верх плотный материал, уже и не вспомню, как его в магазине называли...

Модель эта красивая, и она достойна, чтобы ее повторяли и спустя 20 с лишним  лет.

У Вас , Ксения, это получилось, смотрится очень стильно !

Благодарю, Зоя!

Ткань на нижнюю юбку искала и все как-то не нравилась. Хотелось полосатую. В ТаниТкани был очень красивый трикотаж, в полосочку, но стоил почти 1000 грн, и как-то жалко было такую красивую ткань прятать под юбкой. А в Махаоне была креповая ткань с принтом зебра, но закончилась. Как найду подходящую пошью нижнюю юбку)

Мне еще понравился второй вариант этой юбки с пуговками. Но я думала, что на эко-коже нежелательно пробивать петли на машинке, то выбрала вариант с завязками. А потом вышла выкройка баски у Лаформ, и они там на эко-коже пробивали петли, что для меня было открытием.

В общем модель этой юбки очень интерсная и вариантов ее пошива от выбора ткани до выбора способа завязывания очень много.

Ксения,очень интересная и стильная юбка)))Красивые образы (с розовой блузкой-особенно, да и с панамой тоже! И  фото---прекрасные!

Благодарю))

На фото особливо привабила блуза із об'ємним рукавом. Це теж ваш виріб? А спідницю впізнала по журнальній світлині. Влітку випадково придбала цей номер, теж привабила саме ця спідниця комбінуванням тканин і незвичним виконанням кокетки й запаху. Буде ще цікавіше подивитися, коли завершете свій задум і додасте смугастий підюпник.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пуловер з кишенею-кенгуру

Як приємно розслабитися в невимушеному трикотажному пуловері з кишенею-кенгуру! Ширину по...

30 грн.

Зараз переглядають

Пальто із вшитим жилетом

Прохолодного дня елегантне пальто з шерстяного велюру, доповнене шовковим жилетом на синтепоні,...

30 грн.

Парка з двохлицьового трикотажного полотна

Негода не страшна, якщо ви в парці з великим капюшоном і накладними кишенями. Адже вона пошита зі...

30 грн.